Forum: Bug-uri Imagini lipsa cu Cele mai noi produse listate de pe prima pagina Breslo

  • kestii.trestii
    kestii.trestii

    Mi se intampla numai mie sau nici voua nu va mai apar imaginile celor mai noi produse postate?
    Au ramas doar imaginile produselor listate pana ieri dimineata, in locul celor mai recente apar doar niste butoane.
    ??????? :(((

    04.01.2013, 07:42:36
  • Margelute
    Margelute

    Asta intram si eu sa posez :( Deci nu e de la mine.
    La mine se vad niste butoane mici mici, abia le-am zarit, atat. Am intrat si cu explorer ca sa vad daca e de la browser si acolo apar ramele fotografiilor, dar tot nu se incarca pozele

    04.01.2013, 07:53:20
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    La mine se vad ok toate pozele ultimelor produse adaugate (OS X, Safari 6.0).
    S-a rezolvat si la voi problema sau persista?

    05.01.2013, 14:18:07
  • AlexidaHandmade
    AlexidaHandmade

    Mie mi se intampla uneori, insa, sincer, cred ca are legatura doar cu conexiunea la internet, care nu intotdeauna este cea promisa de furnizor. Daca revin mai tarziu isi revine la normal. La mine cand se intampla apar niste semne ale intrebarii in mijlocul patratelului care ar trebui sa incadreze fotografia.

    05.01.2013, 17:55:54
  • foxyilina
    foxyilina

    cred ca doar ieri a fost o problema cu afisarea ultimelor produse adaugate. Nici eu nu le puteam vedea, cred ca problema a tinut cateva ore.

    05.01.2013, 21:57:20