Forum: Idei si sugestii Implementare plata prin PAYPAL

  • Carmen.Sylva.ART
    Carmen.Sylva.ART

    Desi s-a mai dicutat pe acest subiect, m-am gandit sa amintesc de utilitatea unei astfel de optiuni, nu inteleg de ce breslo nu poate...sunt site-uri mult mai mici si au implementata aceasta functie...

    20.09.2014, 15:42:13
  • LadyShop
    LadyShop

    Nu ca ar fi bine sa se introduca plata paypal, este necesar sa se introduca acest mod de plata.

    20.09.2014, 18:02:55
  • monicaava
    monicaava

    subscriu.....este important....romanii s-au invatat sa cumpere on-line...

    24.09.2014, 21:20:34
  • 4handmade
    4handmade

    Este ESENTIAL! :)

    02.10.2014, 10:21:58
  • THEjeweller
    THEjeweller

    Stie cineva sa-mi spuna cate ceva despre introducerea in contabilitate a platilor prin Paypal? Ma refer in special la achizitiile de marfuri platite prin Paypal dar si la vanzari cu incasari prin aceasta modalitate de plata.

    02.10.2014, 23:30:08
  • juju
    juju

    priimordial plata online. Pay U, pay pal orice

    09.10.2014, 09:38:23
  • laura.von.S
    laura.von.S

    da, si eu sunt de acord cu plata PayPal, este cea mai rapida si foarte ieftina. Programarea unui Buton payPal nu e grea, ar fi foarte bine daca s-ar introduce Butoanele de plata,, cred ca ar fi mult mai atractiv pt. clienti si normal si pt vinzatori. Nu mai trebuie sa tot scrie atitea mailuri.
    O zi buna si spor la treaba tuturor!!!!

    27.10.2014, 13:32:07
  • fimomimo
    fimomimo

    Programarea butonului nu e grea , ba chiar iti furnizeaza cei de la paypal codul, (or fi diferentele de limbaj) (!!!) .. cine stie de ce se misca asa de incet treburile.
    Oricum abia astept (oricand va fi asta).

    31.10.2014, 18:27:58
  • 4handmade
    4handmade

    Deci... inteleg ca dupa ultimele modificari vom putea incasa si plati si prin paypal :)

    24.11.2014, 12:09:52
  • fimomimo
    fimomimo

    Nu am incercat dar tot asa a ramas sa faci conversii sau sa faca cumparatorul conversii? S-a implementat plata automat la fel cum se face la plata bresleilor sau pur si simplu cumparatorului i-se furnizeaza adresa de mail la care sa plateasca??

    https://developer.paypal.com/webapps/developer/docs/classic/products/

    24.11.2014, 21:05:50
  • Breslo
    Breslo

    Se va implementa si plata directa prin PayPal. Deocamdata clientului i se furnizeaza doar adresa de email.

    Va multumim pentru Feedback, vom face tot posibilul sa tinem cont de toate sugestiile voastre.

    Va rugam sa ne scrieti direct pe [email protected] daca aveti de semnalat erori sau neconcordante, pentru a fi siguri ca vor fi vazute in timp util.

    Va invitam in acest topic pentru a ne spune opiniile voastre despre noul sistem de Gestionare comenzi ce urmeaza sa fie implementat >> www.breslo.ro/Forum/noul-sistem-de-gestionare-comenzi-topic-15883

    Multumim inca o data, zi frumoasa!

    11.12.2014, 16:53:56