Forum: Feedback pentru magazinul tau Impresii, sugestii sau reclamatii! :)

  • HandmadeCloset
    HandmadeCloset

    Buna, tuturor!

    In urma cu foarte putin timp, magazinul Handmade Closet si-a redeschis portile, cu forte mai proaspete ca niciodata! :)

    Va astept in micul meu magazin gandit ca un dulapior virtual in care veti gasi fel de fel de accesorii 100% handmade.

    Astept cu drag si nerabdare feedback-ul vostru referitor la magazin ca tot unitar (banner/profil/background/produse/fotografii, etc.).

    Cu drag,
    Ioana.

    27.11.2012, 13:56:41
  • oanaroman85
    oanaroman85

    Buna
    Mie personal imi place magazinul tau...e foarte bine reprezentat,fotografiile sunt foarte clare,produsele minunate si lucrate cu grija.
    La cat mai multe vanzari.

    27.11.2012, 17:29:17
  • NicoleCeaMov
    NicoleCeaMov

    Imi place ca ai poze foarte reusite, eu inca ma chinui cu acest aspect

    27.11.2012, 23:49:34
  • HandmadeCloset
    HandmadeCloset

    Va multumesc frumos pentru parerile exprimate..intr-adevar, incerc sa acord o atentie sporita pozelor, intrucat sunt aliatul cel mai important intr-un magazin online, practic imaginea este cea care vinde efectiv...incercand sa fiu cat mai obiectiva, intotdeauna (uitandu-ma la o poza abia realizata) ma intreb daca EU as cumpara produsul respectiv...

    Voi continua sa postez produse noi regulat.

    Astept cu interes si alte pareri :)

    Noapte buna,
    Ioana.

    28.11.2012, 00:56:53
  • MonicelliBijoux
    MonicelliBijoux

    Buna !

    Imi place micul dulapior cu lucruri frumoase !

    Banner-ul e grozav, delicat si suav, dar si conturat, mi-a placut din start tare de tot.

    Ai culori calde si delicatete in accesorii, chiar imi plac mult.

    Sunt convinsa ca in timp iti vei fi diversifica colectiile, asa ca iti urez spor si multa inspiratie. Si sa ai parte si de timp de lucru cat mai mult ;) .

    28.11.2012, 15:35:56
  • HandmadeCloset
    HandmadeCloset

    MonicelliBijoux, multumesc tare mult pentru sprijin si gandurile frumoase!
    La fel va doresc si voua, mult spor si inspiratie!

    O zi minunata,
    Ioana.

    28.11.2012, 15:41:48