Forum: Bug-uri In forum nu se vad toate comentariile

  • Dora1
    Dora1

    Am vrut sa citesc la temele TEHNICI SI MATERIALE si-am vazut ca la fiecare titlu nu apar decat ultimele doua trei comentarii din 13-15, sau cate sunt...celelalte unde-s ?
    Am mai gasit si la alte teme tot asa...chiar nu se deschide deloc 1
    E un titlu DONEZ, atata vad..un cuvant !
    Ma intreb si eu : de ce nu pot citi TOT ce se scrie in forum ?

    24.12.2009, 21:31:49
  • Dora1
    Dora1

    La tema TEHNICI SI MATERIALE la subiectul LUT, desi sunt 13 mesaje, eu le vad pe ultimile 10...la subiectul AMETIST , din 3 vad ultimul mesaj...

    24.12.2009, 21:40:42
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Dora, banuiesc ca asta e din urmatoarea cauza: Unele subiecte, mai ales din "tehnici & materiale" sunt preluate din forumul vechi.
    In noul forum, cred ca prima oara cand scrii ceva trebuie sa ti se activeze "contul de forum" sau ceva de genul asta. Eu prima oara cand am postat in noul forum am avut sub avatar un timp o iconita cu "inactiv". Cat timp contul de forum e inactiv, nu se pot citi mesajele postate de tine. Si cred ca multe conturi din forumul vechi sunt acum inactive si de accea nu poti citi in forumul nou ce au postat. This is my guess.

    25.12.2009, 13:19:49
  • havin
    havin

    ametist? exista asa subiect? sau donatii??? eu nu vad asa ceva de loc, nu doar 2 mesaje din 3....
    cinnamon nu cred ca ala e motivul, cred ca probabil inca se lucreaza la forum...

    25.12.2009, 15:11:55
  • Dora1
    Dora1

    aaaa..se continua discutiile din primul forum...e un raspuns pertinent...uite ca nu m-am uitat la datele cand au fost plasate...sa verific iar.
    da Havin...deschis de dacianmoon...probabil se interesa de unde poate gasi, ca-i raspunde..ah, cum se numesteeee ? e clar ! trebuie sa-mi notez nick-urile voastre.
    multe subiecte de la tema tehnici sunt asa, fara inceput....eu am dat doar niste exemple
    la alte teme se deschid toate comentariile care sunt mentionate initial prin numar....cred ca acestea sunt recente.
    multumesc "scortisoara" ! zic asa ca nu-ti vedea tot nick-ul ,din cauza ferestrei astea uriase cand scriu...si asta e o problema ca nu vedem textele cand scriem...nu trtebuia sa acopere niciun cuvintel din comentarii, ca sa putem avea o discutie fix la obiect.

    25.12.2009, 22:17:16
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @ Havin: sigur ca exista! Trebie sa mergi pe "toate discutiile din Tehnici&Materiale". Ce se vede pe prima pagina din forum sunt doar primele cateva discutii cu comentarii recente.

    @ Dora: Hihi, chestia asta cu fereastra ma enerveaza si pe mine. Am si postat sugestia la "idei". Oh and don't worry, zilele astea numai sortisoara mi se zice, i think it's nice :)

    PS: Sper sa nu fie permanenta treaba asta cu subiectele incomplete, erau cateva discutii chiar utile in vechiul forum....

    26.12.2009, 22:32:17
  • havin
    havin

    gata, exista si la mine toate :))))... ma gandisem ca apar ele toate, fara sa intru pe categorie...merci, m-am destupat.

    28.12.2009, 17:22:05