Forum: Subiecte de afaceri In legatura cu userul https://www.breslo.ro/annakufash/

  • retrosophyvintage
    retrosophyvintage

    www.breslo.ro/annakufash/reviews
    Cand am trimis coletul nu avea feedback deloc. Am trimis coletul pt ca persoana parea k la telefon. Coletul s-a intors. Ne-am interesat si "doamna" are tot felul de dosare la judecatorii, din cauza datoriilor mari de acum cativa ani.

    Am vorbit cu un prieten avocat si daca va intereseaza, se poate depune o plangere, daca ne adunam mai multe persoane (minim 5-6), pentru ca am vazut ca are foarte multe feedback-uri negative. Cine e interesat ne poate contacta pe privat.

    Zi placuta si fara incidente

    21.02.2015, 17:26:06
  • Lenora
    Lenora

    Din pacate, acesta este riscul la care ne expune Breslo, lasandu/ne fara posibiliatea de a da feedback imediat....:(

    22.02.2015, 00:00:58
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Gabriela.Bancila doamna in cauza avea feedback-uri negative lasate cu mult inainte, insa vanzatorii s-au uitat tarziu sau nu s-au uitat la el :( Din pacate, cand avem o comanda, noi, naivi, ne grabim sa expediem coletul ca sa ajunga in timp util; nici prin gand nu ne trece ca cineva are putea face un "hobby" din a comanda si a nu ridica coletele ...

    22.02.2015, 19:55:55
  • Lona11
    Lona11

    Era foarte util calculul procentual care apărea în paranteză, "sărea" imediat în ochi, nu mai trebuia să deschizi fiecare tip de feedback în parte. (Ori mai este undeva şi nu-l văd eu?)

    22.02.2015, 20:59:16
  • retrosophyvintage
    retrosophyvintage

    Prima comanda fusese din 14 ianuarie dureaza cam 4-6 zile expedierea si drumul 4-6zile drumul inapoi. minim 10 zile sta la posta, deci pe data de 2 cand a venit comanda, persoana nu avea nici un fel de feedback. Nici pe 4 cand am trimis inca nu era trecut nici un feedback.

    05.03.2015, 13:50:26