Forum: Feedback pentru magazinul tau Inceputurile sunt mereu grele...primim totusi o mana de ajutor?

  • CatsWearAttitude
    CatsWearAttitude

    De cateva zile avem propriul magazin pe Breslo, ma bucura tare lucrul acesta si e placut sa vezi cum primesti aprecieri...insa suntem constiente ca exista si parti mai putin bune asa ca apelam la ajutorul vostru. Orice idee, orice lucru care va displace sau nu-l gasiti in magazin si credeti ca ar trebui sa existe speneti-ni-l, va suntem recunoscatoare!

    03.11.2011, 11:30:23
  • Live
    Live

    SUPERB!

    03.11.2011, 17:32:17
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Toate produsele tale surprind aceeasi atitudine - indrazneala, originalitate, urban sic. Foarte bune fotografiile. Nu am nimic de adaugat decat... succes!

    04.11.2011, 13:23:31
  • GOT
    GOT

    poate lucrat putin la banner si avatar. In rest, numai bine!

    04.11.2011, 18:31:14
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Cats, magazinul vostru e foarte fain. Dar pentru ca asta nu va ajuta sa va dezvoltati mai departe, uite ce as imbunatati eu :)

    Imi plac pozele voastre. Sunt inspirationale, au atmosfera si te fac sa te gandesti cat de fain ar fi daca produsul ar fi al tau. Aveti insa in acelasi timp produse mai scumpe decat media pe Breslo, iar astfel de produse se vand mai greu online (riscul e pur si simplu mai mare-faptul ca ai dat 150 de lei pe un tricou care nu-ti vine bine e mai dureros decat daca ai fi dat doar 70 lei).

    Asta inseamna ca e o idee buna sa ii aratati cumparatorului cat mai detaliat si mai exact ce va primi atunci cand comanda de la voi. Brelso pune la dispozitie 4 poze, am observat ca de cele mai multe ori nu le folositi pe toate. Sfatul meu e sa faceti cateva poze "obiective" produsului, care sa prezinte atat detaliile, cat si produsul in ansamblu, si sa le incarcati pe pozitiile libere.

    De asemenea, propun sa detaliati descrierile; atat la tricouri cat si la genti lipsesc de ex. masurile (in cm si/sau confectii), puteti scrie despre materialul tricourilor, despre cum pot fi spalate (stiu ca scrie in politica magazinului, dar nu acolo le cauta un potetial client), daca se pot personaliza masurile etc. In cazul gentilor, puteti scrie despre mecanismul de inchidere, buzunare interioare, captusala etc.
    Si nu uitati ca multor cumparatori le place sa citeasca povestea din spatele produsului, ce v-a inspirat in creearea lui, unde si cum ar putea fi purtat etc.

    Sper ca v-am fost putin de ajutor :)

    04.11.2011, 22:08:28
  • eka20
    eka20

    Imi plac creatiile voastre! Spor la treaba in continuare!

    07.11.2011, 23:12:48
  • blanitza
    blanitza

    Frumos magazin si mult noroc va urez, o sugestie doar la ce s-a spus anterior - cand e mai scumpisor un produs, oferiti cadouri...cadouri...

    11.11.2011, 23:21:42
  • gemsgems
    gemsgems

    Imi place mult ce faceti! Si fotografiile sunt foarte tari! Daca mai puneti si poze cu detalii, mai ales la gentute, o sa fie un mare plus! Chiar ma uitam dupa niste gentute zilele astea si am observat ca putine au poze si cu interiorul sau sistemul de inchidere.

    Bafta! :D

    12.11.2011, 22:58:38