Forum: Idei si sugestii Ingrediente cosmetice

  • ioanamatei26
    ioanamatei26

    Propun introducerea unei noi categorii de incadrare a produselor: "Ingrediente cosmetice"

    13.03.2010, 17:39:43
  • ioanamatei26
    ioanamatei26

    Salut! In Romania, curentul prepararii propriilor cosmetice este aproape inexistent, spre deosebire de alte tari, insa eu ma ocup cu asa ceva...cosmetice handmade, 100% naturale, fara conservanti, coloranti etc.

    Am un blog si un magazin pe Breslo unde imi expun produsele numai ca, vazand ca multi clienti erau interesati de cum ar putea sa isi prepare si ei anumite produse simple, m-am hotarat sa comercializez si unele ingrediente/materii prime cum ar fi untul de cacao si fulgii de sapun brut, pentru inceput.

    Aici a aparut o mica problema deoarece nu am gasit pe Breslo nici o categorie in care sa pot incadra aceste produse. Am vazut ca la rubrica "furnituri" se comercializeaza tot felul de margele, margelute, inchizatori, tesaturi, fire etc. pentru crearea de accesorii.

    Prin urmare, propun, ca singur reprezentant pana acum, deschiderea unei noi categorii- "Ingrediente/materiale pentru prepararea propriilor cosmetice"

    13.03.2010, 17:47:55
  • ioanamatei26
    ioanamatei26

    Aaa, si inca o chestie? Cum se lasa feed-backul?:D

    13.03.2010, 21:56:11
  • ioanamatei26
    ioanamatei26

    Gata, am dezlegat misterul:D

    13.03.2010, 22:28:39