Forum: Locuri & Evenimente Inscrieri festival Cluj Arena 13-14 mai

  • Cameliabud
    Cameliabud

    Dragi creatori de frumos va asteptam sa va inscrieti la bazarul din cadrul festivalului ce va avea loc pe Cluj Arena in 13-14 mai. Un festival creata pentru intreaga familie cu program de zi si de seara, concert Delia, food court, conferinte, companii din toate domeniile, un bazar minunat cu mesteri, mestesugari, producatori. Taxa de participare 100 lei si bonus de promovare in bazarul online la care lucram si dorim sa il lansam cat mai curand. Intrare libera pentru publicul larg. Informatii si rezervari la tel: 0741939928

    24.03.2017, 00:01:12
  • TheWoolTeller
    TheWoolTeller

    Bună ziua,
    Va mulțumesc pentru detalii, tocmai ce am vorbit la telefon :)
    Mă numesc Tatiana Dabija, am pe Breslo magazinul The Wool Teller, iar site-ul nostru este www.thewoolteller.com, unde puteti vedea multe dintre produsele noastre.
    Noi facem îmbrăcăminte și decorațiuni handmade premium, lucrate exclusiv manual prin tricotare și croșetare.

    Sunt interesată de bazarul online despre care spuneați, aș dori să știu cum să procedez pentru a posta produse în vitrina voastră. Legat de participarea TWT la târgul de pe Cluj Arena, rămâne să vă comunic de am hotărât.

    Datele mele de contact:
    [email protected]
    [email protected]
    0722607 847

    Mulțumesc!

    24.04.2017, 12:05:55