Forum: Suport Breslo Intrebare...

  • RomanticLook
    RomanticLook

    Sunt un membru mai vechi dar am deschis un magazin nou. Intrebarea mea este de ce nu pot sa deschid un subiect nou la sectiunea Bine ati venit! sau Ajutor. Imi apare ca fiind membru inactiv! Ori eu sunt cat se poate de activa :D. Daca sunt logata pe contul nou, de pe care am deschis subiectul.... acesta apare pe forum. Daca ma loghez cu vechiul meu cont imi da eroare si imi spune ca subiectul nu exista sau a fost sters. Subiectele noi sunt moderate si nu apare inca.... sau e o problema? Am incalcat oare vreo regula ? Am crezut ca am cam citit regulamentul si prea vad ce ce este diferit subiectul meu fata de celelalte din sectiunile respectiva?

    03.12.2010, 21:28:13
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Conturile noi sunt inactive pe forum pana le da drumul Luigi. Daca e prima postare pe forum de pe contul nou, dureaza putin pana cand o sa apara subiectul deschis de tine (la fel ca la primele postari ale unor conturi noi).
    E o chestie ca sa nu primim spam pe forum de la bots automatizati (sau cum se cheama programelele care scriu comentarii automat pe forumuri si bloguri).

    03.12.2010, 22:03:51
  • RomanticLook
    RomanticLook

    Aha... gata m-am lamurit. Am crezut ca nu fac eu ceva bine. Multumesc frumos. Scuze de intrebari de incepator :D..... Ma gandeam eu ca asta trebuie sa fie problema, dar am zis sa intreb totusi....

    04.12.2010, 00:06:20
  • RomanticLook
    RomanticLook

    ok..... sunt 24 de ore de cand se tot modereaza subiectul meu..... E normal sa dureze atat? Nu stiu....intreb doar.

    04.12.2010, 20:09:37
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Da, sunt cateva mesaje de ieri nemoderate. Cred ca Luigi si-a luat liber peste weekend la moderare, sorry :)

    04.12.2010, 22:58:57
  • RomanticLook
    RomanticLook

    :) Nu-i nici o problema.... dar nu stiuam daca e normal. Multumesc de raspuns. Mereu pe faza, ca de obicei:).

    05.12.2010, 08:16:27