• atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    Buna seara tuturor...inca un magazinas Breslo...sperand sa fac parte din categoria vanzatorilor care au ceva de spus, va invit in vizita in atelierul meu ...

    ce veti gasi la mine in atelier? ei bine, pentru moment 100 de modele de servetele pentru decoupage, alte 50 stau cuminti la rand pentru a fi afisate. Pentru ca le si colectionez, sunt intr-o continua cautare de modele noi, asa ca regulat veti gasi noi aparitii.
    apoi, produse de scrapbooking, cartoane, cartonase, forme pre-taiate, panglici si nasturi speciali, seturi de etichete de cadouri sau altceva, pe care le fac in atelierul meu...carlige impodobite pentru sarbatoare - pentru orice fel de sarbatoare...forme simpatice de hartie pentru briose si nu numai...persoanele cu imaginatie sigur le vor gasi intrebuintari in proiectele lor creative...
    stau la coada de asemenea in jur de 300 de nasturi fotografiati deja in "pozitii" artistice, nasturi vintage in mare parte (o mica parte se regasesc in bannerul meu), recuperati dintr-o mercerie cu traditie care din pacate a trebuit sa-si inchida obloanele... materiale de patchwork si nu numai.

    mai exista o sectiune cu decoratiuni handmade, asa ca daca aveti rabdare sa ma mai vizitati, aici va astept. in incheiere, fiecare comanda in luna decembrie va fi insotita de 2 farfurii decorate pe carton. SARBATORI FERICITE

    cu drag Beatrix

    11.12.2010, 01:15:15
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Bine ai venit, Beatrix! Astept cu nerabdare sa postezi nasturii. Da-mi te rog un mesaj dupa ce-i vei pune, sunt interesata!

    11.12.2010, 12:26:55
  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    multumesc si te anunt cu mare placere...pe curand

    11.12.2010, 14:36:54
  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    in fine am reusit cu nasturii...in final, am decis ca se cere un nou magazin pentru vintage, asa ca a mai aparut un magazin (acum, in curs de amenajare)

    www.breslo.ro/Shop/vintage-time

    14.01.2011, 12:27:36