Forum: Feedback pentru magazinul tau Ioncik Design pe Breslo

  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Acum ca am ....sa zicem o luna....poate nu mai sunt chiar asa de noua....am modificat citeva din primele fotografii....ceva descrieri, invat inca.
    Mi-ar place sa aflu si parerile celor cu mai multa experienta, si nu numai. :*

    28.01.2010, 13:12:24
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Mie imi place cum arata produsul asta: www.breslo.ro/Product/Camp-cu-maci_112381
    Fundalul din tulle alb (asta e. nu?) arata foarte frumos si diafan. Mie imi plac mai mult pozele pe fundalul asta deschis (pag. 2 din magazin) decat cele pe fundalul inchis la culoare/gri pe care le-ai pus mai recent.

    www.breslo.ro/Product/Gainusa-fermecata_118413 - e fain ca ai pus o poza cu tabloul "in context". Nu le poti agata pe perete, mai multe unul langa altul? Cred ca ar fi un efect fain. Sau macar unul, agatat de perete langa un scaun sau ceva. Un context oarecare.

    In ceea ce priveste bodyurile, ar fi desigur de preferat sa ai un model. Daca nu, ai putea sa le asezi frumos pe un umeras sau ceva de genul asta. Intinse asa nu mi se pare ca arata prea apetisant, si fundalul mi se pare parca prea inchis.
    Spor la toate!

    28.01.2010, 16:35:38
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Multumesc cinnamon!intotdeaunaam citit comentarii foarte pertinente de la tine. o sa incerc si ceva fotografii cu mai multe tabloute pe perete.
    Cit despre model pentru body-uri....oooo! da! sunt constienta de asta.....sa risc o intrebare pe la mamici :-S...stii cum e cind e vorba de copii....dar multumesc, oricum, chiar acum scriind raspunsul, mi-a venit o ideee!
    Luv!

    28.01.2010, 18:21:36
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    cu multa placere :) Succes la pus in aplicat noile idei!

    29.01.2010, 19:55:50