Forum: Idei si sugestii La mesaje - posibilitatea de a marca/demarcat anumite mesaje :-)

  • tensha
    tensha

    Ar fi util sa se poata marca anumite mesaje si sa paota sorta si dupa marcaj , nu?

    24.01.2010, 20:28:32
  • bibiu
    bibiu

    subscriu

    27.01.2010, 15:25:50
  • tensha
    tensha

    pentru inceput poate sa apara si o bulinuta in dreptul mesajelor la care am raspuns / cele cu replay / .. ^_^ ..

    27.01.2010, 19:37:52
  • goodchoice
    goodchoice

    Ar fi super bine si daca ar avea o casuta de bifare/debifare si un buton"delete" pt toate mesajele selectate, fara sa fiu nevoita sa intru intr-un mesaj ca sa-l pot sterge. Mesajele relativ noi nu vreau sa le sterg ca am nevoie de informatii din ele.
    Dar as fi foarte fericita sa le sterg pe cele vechi. Numai ca, merg la ultima pagina, sau fac selectia dupa data, intru intr-un mesaj, il sterg, si apoi ma trimite iar la cel mai nou mesaj! Asa imi albeste tot parul pana sterg o pagina cu mesaje!
    Din cauza ca s-au strans destul de multe, si pagina cu mesaje se misca din ce in ce mai greu.

    28.09.2010, 12:44:00
  • aigile
    aigile

    Subscriu la cele spuse de goodchoice - nici nu am bagat de seama cand am strans sutele de mesaje, asa ca imi ia o groaza de timp ca sa deschid mesageria!... cat despre operatia de a le sterge individual, cu atatea secvente... "cumplit mestesug...", ca sa citez un clasic:)

    05.09.2011, 15:24:31