Forum: Anunturi & Noutati Lansam Breslo International!

  • Breslo
    Breslo

    Dragii nostri, avem o veste mare, si suntem foarte bucurosi ca putem sa v-o impartasim azi - Lansam Breslo.com!

    De cativa ani ne tot creste inima in piept vazand cum se dezvolta in Romania comunitatea handmade. Noi suntem tare mandri ca Breslo e piatra cea mai mare de

    la temelia acestui fenomen, si asa sa fiti si voi cand va ganditi ca impreuna suntem una din cele mai mari si mai vibrante comunitati din Romania.

    In tot timpul asta am crescut enorm, am invatat unii de la altii, si ne-am dat seama putin mai bine ce inseamna sa fii artizan. Credem ca a venit momentul sa

    ne vada si restul lumii, nu?

    Breslo.com va fi varianta internationala, unde vorbim in engleza, sa ne intelegem cu oameni din toate colturile lumii. Accesul se face doar pe baza de

    invitatie, deci va asteptam in numar cat mai mare aici sa vi le revendicati pe Breslo.com.

    Cuvantul cheie este "creativitate", indiferent de felul in care este ea exprimata. Platforma e deschisa tuturor oamenilor inspirati care fac ceva. Ca e

    handmade, arta digitala, gastronomie, muzica, literatura, etc., important e sa construim impreuna, asa cum am facut si pana acum, un spatiu in care oamenii

    talentati sa poata comunica usor cu cei ce le inteleg si apreciaza munca.

    Va multumim pentru tot ce am reusit sa facem pana acum impreuna. Suntem bucurosi si entuziasmati si avem emotii ca la examen.

    Cititi aici mai multe: www.breslo.ro/blog/lansam-breslo-international

    Hai! Sa fie bine!

    23.07.2012, 17:24:20