• alinapanait
    alinapanait

    tot caut de ceva vreme prin magazine lanturi din zale foarte mici. am gasit undeva, dar le-am terminat stocul:) si sanse sa mai aduca nu prea mai sunt.
    de pe internet e incomod sa cumpar, pentru ca nu stiu exact ce iau, si ori iau o cantitate prea mica(si buna) , ori prea mare (si proasta). + ca unele magazine on-line cer niste comenzi minime de peste 1 milion, (in conditiile in care nu mai am nevoie de altceva, la cate comenzi am dat:P)
    deeeci... cei care folositi lanturi si le luati direct din magazine... puteti spune de unde le luati?
    repet... eu caut lanturi finute , destul de subtiri, de 2-3 mm . ( mai mari de atat, am tot gasit.)

    15.03.2009, 12:55:33
  • ivostyle
    ivostyle

    Bun gasit!
    Lanturi finute am vazut la mariashop.ro si la margelesiaccesorii.ro, au zale de 1,5/2 mm si 3mm. Sper sa te ajute informatia.

    O zi buna!

    15.03.2009, 14:15:30
  • deviamrita4ever
    deviamrita4ever

    buna alina. am vazut niste lanturi din zale la casa retro. acolo au cele mai multe accesorii pentru bijuterii. acum,eu nu le prea am cu aprecierile deci nu siu cam cat de groase sunt.oricum,mi nu mi s-au parut foarte mari.

    15.03.2009, 16:58:26
  • goodchoice
    goodchoice

    am eu lantisor destul de subtire 2.5x1.5 mm. nu exista comanda minima www.breslo.ro/product.php?pid=30418

    16.03.2009, 20:53:46
  • alinapanait
    alinapanait

    @goodchoice am dat deja o comanda destul de maricica de lanturi. dar daca o sa ai lant cuprat, s-ar putea sa fiu interesata, pentru ca nu am gasit inca exact ce vroiam.

    21.03.2009, 09:31:33