Forum: Bug-uri M-am saturat - Nimic nu merge cum trebuie

  • maawcraft
    maawcraft

    Ati simtit nevoia sa modificati platforma ca sa optimizati dar s-a intamplat fix contrariul. Sunt clienta veche pe acest site si pana acum nu am intalnit asa ceva. Sunt o carca de probleme.

    Sectiunea de Subcategorii: am refacut toti pasii necesari pana m-am plictisit..aceasta problema dureaza de cateva luni.
    De fiecare data cand vand cate un produs si apoi vreau sa il reactualizez dispare undeva in neant. Nu stiu unde sa il caut. Pana la urma mi-am dat seama ca este la Editare grup, dar sincer va spun ca nici acea optiune nu merge..dau click pe ea si de fiecare data ma duce inapoi la pagina principala fara nici un rezultat. Sunt zile in care imi apar produse cu stoc zero desii eu nu le-am trecut ca fiind asa....nu pot sa VA ACHIT "bresleii" pentru a prelungii magazinul pentru ca evident..fac toti pasii si nu se intampla nimic. Lista continua..

    Este greu de explicat fiecare problema in parte pentru ca sunt mult prea multe, variate si stupide.

    Problema cea mai mare este urmatoarea: De ce continui sa achit lunar in contul dumneavoastra sume de bani ca sa tin magazinul acesta deschis, cand platforma, inafara de nervi nu imi ofera absolut nimic?

    Degeaba primesc telefoane din partea echipei Breslo pentru a ma invata cum sa fac niste pasi stupizi si sa dau clickuri(stiu si eu sa fac asta) si degeaba mi se ofera o groaza de alte sugestii referitor la "Cum sa imi cresc vanzarile"..nu am nevoie de asa ceva.

    Cel mai mare ajutor din partea voastra ca sa imi maresc eu vanzaile si voi comisioanele este sa faceti platforma asta fara bug-uri si cat mai logica cu putinta ca sa nu ma mai apuce nervii numai cu gandul ca trebuie sa intru iar pe Breslo ca sa imi actualizezz vre-un produs. In loc sa stau sa lucrez la produse, trebuie sa pierd ore in sir dand refresh la pagina, asteptand si injurand pentru ca nu se intampla nimic.

    Mesajele cu "ne vom ocupa si vom rezolva in cel mai scurt timp posibil" nu ma incalzesc cu nimic.

    Nu ma sunati, rezolvati

    13.05.2016, 21:13:30
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Hei :)

    Pentru a face Subcategorii am mai postat pe undeva: e un bug, dar se poate trece peste el pana se rezolva

    Creezi subcategoria (cand ii pui tilul) si dai doar enter, nimic altceva (nu apesi butoane) http://prntscr.com/b4lf48

    o sa iti apara apoi o eroare http://prntscr.com/b4lfd4 dai enter/apesi Ok iar subcategoria o sa apara in magazin - http://prntscr.com/b4lgcz

    Spune-mi daca ai reusit acum si merge asa si la tine :)

    16.05.2016, 11:04:04
  • lenaquilt
    lenaquilt

    Draga Etnoware ,cum sa dai enter la o eroare??????

    17.05.2016, 21:36:31
  • EtnoWare
    EtnoWare

    lenaquilt e o eroare de browser, cel putin la mine...daca merge, de ce nu? :)

    24.05.2016, 06:40:46
  • fimomimo
    fimomimo

    Daca adaug un produs cu mai multe variatii si aplic reducere la tot magazinul, acele variatii nu vor primi reducerea, ar trebui sa modific fiecare variatie in parte... de asemenea tot despre variatii produse , daca doresc sa editez rapid stocul la zero pentru un produs cu variatii nu pot decat daca introduc stocul manual la fel fiecare in parte.
    ... tot la variatii produs... "alege "un" materiale" ? :))
    ... tot la variatii... poate exista si alte criterii decat cele standard.. ex: taietura, degrade.. etc..

    :|

    25.05.2016, 14:32:11