Forum: Feedback pentru magazinul tau ma ajutati va rog frumos dragilor cu un feedback si pe mine?

  • ramaikacreations
    ramaikacreations

    Multumesc mult:-) sunt la inceput si am nevoie de putin ajutor si eu daca se ofera cineva?

    19.03.2014, 17:37:33
  • daisy.furnituri
    daisy.furnituri

    Draga mea,

    Nu prea pot sa-mi dau cu presupusul pentru bijuteriile create de tine deoarece nu pot sa le vad clar. Pozele sunt foarte neclare. Nu stiu cu ce ai facut aceste poze. Daca ai un aparat de fotografiat cauta functia "macro" atunci cand vrei sa le fotografiezi de aproape ca sa fie clare. Daca aparatul nu are aceasta functie sau le faci cu telefonul, incearca sa le faci mai de departe ca sa fie clare.

    De asemenea la descriere incearca sa pui ceva dimensiune si daca se pot face modificari la cerere.

    Te mai rog sa fii atenta si cat de corect scrii. Daca omiti litere, pare ca te grabesti si nu dai atentie la detalii.

    Sper sa-ti fie de folos si sa vinzi mult! Te voi urmari :)

    Succes!

    19.03.2014, 17:53:47
  • ramaikacreations
    ramaikacreations

    Multumesc foarte frumos.am sa imi schimb pozele in zilele urmatoare:-)

    19.03.2014, 18:40:15
  • bijuterim
    bijuterim

    Buna, daca-mi permiti un sfat legat de background...sunt frumoase colajele cu bijuteriile tale si presupun ca ai muncit la ele, ideea de a le expune asa e buna. Mie totusi imi pare prea incarcata pagina, iar focusul se muta de la produsele din fata la cele de pe margine. Poate reusesti sa faci cumva lucrezi la aspectul acesta.

    In rest, inspiratie la creat si vanzari multe! Succes!

    20.03.2014, 12:24:10