• dintemirice
    dintemirice

    as putea sa fac sa aduc o atingere de alta culoare, miros, forma, gust la mine...in aranjarea magazinului, pozelor, lucrurilor facute ...hit me ;-)

    18.02.2010, 21:24:49
  • Margelute
    Margelute

    Mie nu-mi plac pozele cu capul taiat. Sa nu te superi, am vazut la mai multe magazine. Daca nu vrei ca persoana din poza sa se vada poti s-o blurezi in photoshop ceva, dar sa-i tai capul mi se pare barbar :) nu pentru persoana ci pentru poza.

    22.02.2010, 09:43:37
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Pe mine nu ma deranjeaza capul taiat. Adica daca ai putea poza modelul intreg, ar fi un avantaj. Dar decat sa ii blurezi fata, mai bine ii tai capul :P Pozele acelea cu fata blurata sau cu banda neagra pe ochi imi aduc aminte de infractori :D:D asa ca prefer sa nu se vada fata deloc.

    In rest, poate ai putea poza si gentutele pe model? Sunt puse mai bine in valoare si poti sa estimezi mai bine dimensiunile. Si as completa si politica magazinului.

    22.02.2010, 21:45:43
  • Margelute
    Margelute

    Ei, eu ma refeream la un efect artistic nu la banda neagra pe ochi :)))

    23.02.2010, 07:15:49
  • dintemirice
    dintemirice

    va multumesc pentru feed back, intotdeauna iau in considerare dorinta modelului in momentul in care fac fotografiile si varianta de pana acum ni s'a parut cea mai..curata
    pe viitor voi incerca si altfel, cu siguranta pozele ce vor urma cu genti vor avea si umarul pe care sa se aseze

    24.02.2010, 19:20:26