Forum: Feedback pentru magazinul tau Magazin Karis Metal - critici constructive?

  • KarisMetal
    KarisMetal

    Fiind incepatoare, sunt sigura ca am omis niste lucruri pe care cei cu ochiul mai format in ale "bresluirii" le vad repede.

    Vi se pare prea lunga politica magazinului?
    Pozele sunt suficient de clare, bune?
    Preturile cum vi se par?

    Desi poate nu prea aveti cu ce compara, cel putin la cele gravate (pandantive, medalioane), macar asa.. comparativ cu "cat ar da un client pe... ".

    Multumesc!

    15.02.2011, 20:07:28
  • vintage.time
    vintage.time

    bine ai venit.

    si eu sunt noua cu acest magazin si relativ noua cu un al 2-lea si o sa iti povestesc putin din experienta personala...

    mare parte a cumparatorilor nu citesc politicile de livrare si cred ca o povestire prea lunga cu atat mai mult le "taie" cheful...asa simt eu.

    spun asta, pentru am comenzi in magazinele mele (o parte anulate mai apoi) fara ca respectivul cumparator sa aiba curiozitatea de a cunoaste locatia magazinului si in felul asta sa aiba o idee asupra taxelor.
    cum eu sunt in Barcelona, taxele sunt mai mult sau mai putin mai mari.

    curios inca pentru mine, este sa descopar ca si cumparatori cu feedback de ordinul sutelor, nu se intereseaza inainte de a comanda, de astfel de amanunte.

    apoi, ca sa te asiguri totusi ca vor afla cate ceva despre livrarea si plata produsului ai putea sa adaugi pe prima pagina cateva idei, sau in descrierea produsului.
    asta am vazut-o la mai multi vanzatori (eu inca nu am testat) si cred ca este o buna idee.
    cam atat din experienta personala...
    cu siguranta vanzatori cu experienta iti vor putea oferi date mai complete.

    succes

    17.02.2011, 17:44:09
  • KarisMetal
    KarisMetal

    Foarte buna ideea, intr-adevar cred ca unii nu prea citesc, poate nu sunt familiarizati cu site-ul. Mersi!

    17.02.2011, 21:12:39
  • KarisMetal
    KarisMetal

    Am schimbat si eu logo-ul, vi se pare ok?

    11.04.2011, 19:10:56
  • raluca29
    raluca29

    Imi place noul tau logo

    15.04.2011, 13:04:26