Forum: Feedback pentru magazinul tau Magazin nou... am nevoie de sfaturile si parerile voastre

  • nedeella
    nedeella

    Buna !
    Am nevoie de parerile si sfaturile voastre.
    Recunosc ca am incercat sa expun creatiile mele pentru a vedea care sunt reactiile pe care le inspira celor ce le vad.
    In general cred ca sunt putini cei care apreciaza un lucru pentru valoarea pe care oare. Oamenii au tendinta sa cumpere nu prodsul in sine ci un " amplificator al identitatii ".
    Cred ca prefera marci cunoscute, exclusiviste, la care nu toata lumea are acces.
    Dar ... nu vreau sa am dreptate.

    14.11.2012, 11:17:15
  • daisy.jewelry
    daisy.jewelry

    Buna, bine ai venit!

    Sincer nu sunt o fana a picturilor, dar lucrarile tale mi-au placut deoarece sunt vesele, multicolore si semiabstracte.

    N-am inteles chestia cu amplificator al identitatii...

    Dupa parerea mea gusturile sunt atat de impartite incat exista cineva pentru fiecare obiect :) Problema este sa ajungi la aceea persoana.

    Succes!

    14.11.2012, 11:58:46
  • nedeella
    nedeella

    multumesc pentru mesaj !
    faptul ca iti inspira veselie ma bucura mult.
    acesta este mesajul pe care vreau sa il transmit.... veselie , optimism, stare de bine.
    intr-o lume gri exista culori ... deci exista speranta.

    14.11.2012, 12:15:53
  • MonicaIacovencoJewelry
    MonicaIacovencoJewelry

    wow, nedeela, tocmai am devenit fanul tau :D

    17.11.2012, 13:41:31
  • eluneara.bijoux
    eluneara.bijoux

    Imi place ! Imi placeee!! Felicitari! Imi place stilul!
    Ca sfaturi , la descriere ai putea sa oferi detalii de genul : daca este gata de pus pe perete , inramat , daca se poate la cerere . Sunt detalii importante pentru cineva care doreste sa achizitioneze tablouri. Si sa iti editezi politica magazinului :) (detalii vitale despre livare si alte cele).
    In rest...multa bafta !

    17.11.2012, 17:13:50
  • nedeella
    nedeella

    multumesc pentru mesaje !
    le apreciez foarte mult pentru ca vin din partea unor oameni cu suflet frumos si creativ .

    18.11.2012, 13:53:37