Forum: Subiecte de afaceri Magazin nou de lana si accesorii pentru tricotat si crosetat - Bucuresti

  • modissima
    modissima

    In luna octombrie, intentionam sa deschidem in Bucuresti zona centrala, un magazin concept de lana, mercerie, accesorii pentru tricotat si crosetat - toate din colectii de designer: Anny Blatt, Noro, Debbie Bliss etc. In plus, dorim sa promovam si creatii realizate din aceste materiale, cursuri, workshop-uri etc. Ambitia noastra este de a desfiinta ideea ca tricotatul de mana traieste doar in amintirile bunicii si de a aduce un suflu nou in lumea hand-made si a creatiei vestimentare.

    Ne-ar prinde bine parerea voastra despre aceasta idee.
    In plus, avem mare nevoie de colaboratori pe vanzari si consiliere.

    Asteptam cu interes opinii.

    Multumim.

    .

    30.06.2011, 00:04:33
  • Seregsil
    Seregsil

    Ati deschis pana la urma magazinul? As fi interesata sa va fac o vizita. Daca nu, imi puteti spune, daca stiti, un magazin din Bucuresti specializat pe asa ceva?

    29.11.2014, 12:38:09
  • user78235
    user78235

    Nu stiu ei daca au reusit, in schimb am reusit noi , sa deschidem in Iasi un magazin dedicat ! Pentru cei ce vor sa ne viziteze virtual , va asteptam pe www.breslo.ro/picutex , pe facebook www.facebook.com/pasmanterie sau de ce nu direct in magazin in Iasi , Complex Comercial E-gros stand L10!

    01.06.2015, 13:00:50