Forum: Feedback pentru magazinul tau Magazin nou, Va rog sa ma ajutati cu pareri si sugestii,

  • IMPRESSIONE.REI
    IMPRESSIONE.REI

    sau chiar feedback. Va multumesc

    29.11.2015, 07:03:59
  • AncutzaI
    AncutzaI

    Bine ai venit :)
    Sfatul meu este sa ai grija ca in pozele care apar in magazinul tau sa apara produsul intreg...Incearca sa ai poze cu raport 4:3, asa nu o sa le mai truncheze breslo. Chiar daca produsele sunt inalte. Poti sa verifici dupa cum se vad la "Pagina mea". Este important ca clientii sa isi faca o imagine clara despre produsul vandut fara sa dea click. Era un tutorial despre fotografia de produs chair pe breslo. Incearca sa il gasesti in blog
    Multa bafta!
    Ana

    30.11.2015, 09:22:26
  • AcasaCuIna
    AcasaCuIna

    Produsele din ceramica sint deosebite. Ar merita puse mai bine in valoare prin fotografiile de prezentare. Mai exact, fundalul folosit are darul de a uniformiza tonalitatile si toate produsele par identice. Mai multa lumina si totul ar fi perfect. In rest, va felicit pentru originalitate si va doresc succes!

    30.11.2015, 10:09:45
  • IMPRESSIONE.REI
    IMPRESSIONE.REI

    multumesc Ancuta de raspuns ::)

    09.12.2015, 12:09:31
  • IMPRESSIONE.REI
    IMPRESSIONE.REI

    Multumesc Acasa Culna

    09.12.2015, 12:10:36
  • emyliana
    emyliana

    Buna ziua in aceasta frumoasa zi de primavara am decis sa ma alatur comunitatii Breslo. Fiind la inceput am nevoie de ajutorul dvs cu sugetii pentru noul magazin, va multumesc

    08.03.2016, 17:33:16
  • joulibiju
    joulibiju

    Pentru emyliana: prima parere: daca vei vinde o cocarda cu 2 lei, cu plata ramburs, vei plati posta 12 lei si vei primi ramburs 7 lei. Fara suparare...

    08.03.2016, 22:38:36
  • emyliana
    emyliana

    Buna seara multumesc de comentariu, dar nu inteleg exact ce spuneti , la livrare am trecut posta romana dar nu si ramburs. Iar in cazul cocardelor nu se pune problema sa vand una... poate nu am inteles

    08.03.2016, 23:14:03
  • joulibiju
    joulibiju

    Mie imi apare asa: livrare posta romana, plata la livrare (adica ramburs) - 5 lei, ceea ce este mai putin de jumatate din cat costa efectiv posta. Banuiesc ca este o promotie din partea dumneavoastra. Ce voiam sa spun este sa nu iesiti in pierdere.

    10.03.2016, 20:25:34