Forum: Feedback pentru magazinul tau magazin redeschis...

  • rsuniquejewel
    rsuniquejewel

    buna! de curand am redeschis magazinul aici pe breslo, numai ca n-am avut nicio vanzare. am incercat sa promovez, dar degeaba! va rog sa-mi spuneti parerea voastra in legatura cu produsele expuse. poate ca nu fac eu ceva ce trebuie, poate ca pozele nu-s prea bune, sau produsele depasite, sau poate ca n-am noroc!

    15.01.2013, 20:30:02
  • ramonaignat
    ramonaignat

    15.01.2013ramonaignat a scris
    Buna,

    :) Am aruncat o privire in magazinul tau...bijuteriile tale sunt foarte frumoase, in special acele pandative din sarma, sunt superbe.
    Eu ti-as recomanda sa faci pozele putin mai luminoase sa se vada bine produsul, dar nu te descuraja. E adevarat ca trebuie sa ai rabdare multa si sa investesti dar vei culege roade mai tarziu. Adauga mereu produse noi si cu timpul lumea va ajunge sa te cunoasca si sigur vei avea comenzi . Ar fi pacat de asemenea talent !
    Succes !

    15.01.2013, 21:27:52
  • rsuniquejewel
    rsuniquejewel

    multumesc, Ramona pt incurajarari si sfaturi! voi incerca niste fotografii mai luminoase...

    15.01.2013, 23:24:41
  • Handmadewithlove.by.M
    Handmadewithlove.by.M

    Hello,ai niste produse frumoase si originale,iar pandantivul inima e superb!L-am vazut inclus in mai mult galerii de cumparaturi ,si eu l-am inclus intr-una! Intr-adevra pozele ar trebui sa fie facute la o lumina mai buna.Ma gandesc ca acum e si o perioada in care lumea nu prea se inghesuie sa cumpere de pe breslo pentru ca au trecut sarbatorile cand vanzarile au fost bune,plus ca in magazine sunt reduceri mari acum. |Dar nu te descuraja,in curand vine 1-8 martie si sunt sigura ca vei avea succes!!!

    15.01.2013, 23:38:10
  • rsuniquejewel
    rsuniquejewel

    multumesc, Handmadewithlove.by.M!

    16.01.2013, 17:52:54
  • NicoleCeaMov
    NicoleCeaMov

    Frumoase si deosebite

    16.01.2013, 18:35:55
  • CreativeBanners
    CreativeBanners

    Produsele sunt foarte frumoase, despre poze ti s-a mai spus mai sus, eu te pot ajuta cu imaginea magazinului. Daca esti interesata, iti vom face si un magazin primitor si memorabil, sa punem in valoare frumusetile alea de bijuterii ;)

    19.01.2013, 17:06:16