Forum: Feedback pentru magazinul tau Magazin, vreau si eu feedback!

  • anaiulia1
    anaiulia1

    Buna ziua,

    As vrea sa stiu cum as putea sa-mi imbunatatesc magazinul. Orice parere e binevenita!
    Multumesc mult de tot :)

    29.03.2012, 11:30:05
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Mie,una,imi place mult de tot cum creezi,imi plac si fotografiile si imi place si cum ti-ai personalizat magazinul!De la mine,doar calificative bune:))

    03.04.2012, 20:24:34
  • anaiulia1
    anaiulia1

    Multumesc mult, ma bucur ca ti-a placut :)

    Oricine are ceva de obiectat, sa nu se sfiasca, pentru ca numai asa invata omul :)

    04.04.2012, 10:23:43
  • LoveMade
    LoveMade

    Sincera sa fiu, imi plac tare mult produsele tale. Sunt atent lucrate si delicate. Multa bafta si spor sa ai! Continua tot asa :)

    Alexa

    09.04.2012, 23:22:29
  • handmade.zina
    handmade.zina

    produsele tale sunt deosebite si lucrate cu mult drag. felecitari ! dar magazinul meu cum ti se pare?

    01.10.2012, 13:31:07
  • isabelad
    isabelad

    daca nu cumpar, dar imi place magazinul, nu pot da calificativ?

    10.10.2012, 18:35:52
  • LittleTreasures
    LittleTreasures

    Isabelad, feedback poti lasa numai daca ai cumparat un produs din magazinul respectiv.
    Ana-iulia, sugestiile si observatiile mele sunt:
    - pozele tale sunt frumoase, dar nu sunt suficient de luminoase. Fotografiaza produsele in apropierea unei ferestre, dar nu in soare direct, pentru ca se creeaza umbre inestetice
    - la fiecare produs posteaza cel putin 3 fotografii
    - completeaza rubrica Politica magazinului cu informatii mai multe, legate de livrare, ambalare, returnare, taxe, modalitate de plata ....
    - foloseste cuvinte cheie - acele "taguri" - cat mai multe, si cat mai relevante pentru produs
    Mult succes!
    Ioana

    11.10.2012, 16:15:50