Forum: Orice altceva magazine Breslo din "afara" Romaniei

  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    am tot descoperit de-a lungul timpului aici pe Breslo,magazine cu locatii in diverse parti ale lumii. din pacate nu exista optiunea cautarii magazinelor in functie de locatie - nici macar pe orasele din Romania- asa ca tare mult mi-ar placea sa putem concentra cat de cat intr-o lista, magazinele de "afara".

    cred ca 10-15 as putea insira chiar acum, insa nu stiu in ce masura e permis, poate un administrator dragut-draguta imi spune...

    uite incep cu mine:

    atelierbeatrix in Barcelona

    lista e deschisa.............................................................

    18.02.2011, 18:40:06
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Sigur ca poti posta linkuri catre magazinele de pe Breslo din afara.

    Eu sunt in Münster, Germania.
    Si as mai adauga:
    www.breslo.ro/Shop/anky (münchen)
    www.breslo.ro/Shop/HandmadeTherapy (Düsseldorf)
    www.breslo.ro/Shop/havin (istambul)
    www.breslo.ro/Shop/tzuki333 (esslingen, germania)
    www.breslo.ro/Shop/arboldelmundo (Berlin)

    PS: Sper sa apara in curand search-ul dupa oras, dar nu ma intrebati exact cand.

    18.02.2011, 19:09:51
  • havin
    havin

    nu stiu daca searchul dupa oras ar trebui sa fie suficient... stii de ce? pt ca ar trebui sa stii exact ce cauti.... ma gandesc ca o cautare dupa 'Romania' si nu stiu, poate 'Non- Romania' ar putea sa divida in 2 si, nefiind totusi f multe magazinele care nu sant din Ro- sa arunce astfel rapid pe cele din urma... sau, daca vreti pe orase, sa existe o categ. la sfarsit cu 'altele' care, la selectie, sa aduca magazinele din afara...
    ma intreb totusi care ar fi rostul unei astfel de cautari...

    19.02.2011, 10:48:48
  • handMADEina
    handMADEina

    Chiar acum doua zile, intalnindu-ma cu o clienta in centru, m-a intrebat: Oare de ce nu se poate face pe Breslo un search dupa oras? I-am spus ca se zvoneste ca o sa se realizeze asa ceva, intr-o zi, nu stiu cand...
    Si eu cred ca ar fi foarte folositor un astfel de search. Ganditi-va la cazul in care cineva, iubitor de handmade, are nevoie urgenta sa faca un cadou. Daca da un search dupa oras e posibil sa gaseasca undeva in apropiere cadoul ideal, fara sa mai astepte cele 4-5 zile cat dureaza expedierea prin posta.

    19.02.2011, 12:01:10
  • Handmade.Decorative
    Handmade.Decorative

    Buna tuturor! In curand voi deschide si eu magazinul cu creatiile mele, desi astept un raspuns de la admin prin mail, am ceva probleme de setare la magazin.

    Sunt locuitor al frumoasei Grecii, oras Thessaloniki, ca link este acesta Handmade.Decorative.breslo.ro

    12.03.2011, 13:42:31
  • Handmade.Decorative
    Handmade.Decorative

    Sorry de dublu post, am reusit intr-un final sa-mi activez magazinul .. asa ca ma puteti viziona.

    12.03.2011, 15:52:19
  • enchantedbeads
    enchantedbeads

    Eu sunt in NYC, USA

    www.breslo.ro/Shop/enchantedbeads

    12.03.2011, 21:06:36