Forum: Suport Breslo mai vreau un magazin

  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    buna, sunt intr-o dilema si e posibil sa nu vad singura solutia potrivita, asa ca am nevoie de voi.

    am deschis magazinul atelierbeatrix cu ceva timp in urma si pentru ca nu vreau sa adaug in el toate produsele pe care mi le-am propus sa le expun, as dori sa mai deschid unul. cel prezent sa ramana ca o "joaca" cu servetele, sacose de cadouri, carlige decorate etc....articole cu teme asemanatoare.......iar in alt magazin sa expun bijuterii vintage si alte obiecte care sa faca casa buna cu ele, in felul asta pastrand oarecum o unitate si armonie. dilema intervine acum, caci nu imi dau seama daca ar trebui sa o iau de la ZERO cu deschiderea unui alt magazin, sau ar exista o forma sa ma leg de cel actual...am rascolit forumul in cautarea raspunsului, dar am cam ametit si aleg calea cea mai usoara.

    deci AJUTOR...

    13.01.2011, 17:11:29
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Nope, nu e alta forma. Trebuie sa o iei cu totul de la zero.
    Si nu uita ca iti mai trebuie o noua adresa de mail, fiidca altfel Brelso o sa iti spuna ca pe adresa ta este deja inregistrat un magazin.

    Dar uneori merita sa ai 2 magazine daca vinzi produse complet diferite; vezi nah00t/ebonyvintage sau funtasticus/ruxish

    13.01.2011, 18:30:25
  • vintage.time
    vintage.time

    in primul rand,iti multumesc pentru raspuns si promptitudine.

    in al doilea rand, de regula de ce ti-e frica nu scapi, asa ca m-am apucat de treaba cu noul magazin...merge asa de greu insa cu incarcarea produselor...tare mult am avea nevoie de o varianta mai rapida si simplificata.

    iata-ma www.breslo.ro/Shop/vintage-time

    14.01.2011, 16:22:33