Forum: Idei si sugestii mail de instiintare pt pm

  • sillygrapefruit
    sillygrapefruit

    salut.acum cateva zile am trimis cuiva un pm pe care nu cred ca l-a verificat.asteptand un raspuns sunt nevoita sa intru iar si iar,sa vad daca nu cumva intre parantezele din dreapta inboxului apare un mult dorit 1.cred ca ar fi mult mai usor pt toti daca am primi un noticing mail.

    07.01.2010, 14:11:05
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Daaa! Vrem de mult sa primim um mail cand ne trimite cineva un mesaj pe Breslo!

    07.01.2010, 14:16:38
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Ar fi foarte util. Multumim!

    07.01.2010, 15:40:34
  • arabela
    arabela

    Si eu vreau :D

    07.01.2010, 20:42:01
  • beadshop
    beadshop

    Eu de mult am deschis acest subiect, inca de la vechiul forum...sunt convinsa ca foarte multe comenzi au fost anulate din cauza ca nu s-au primit confirmari, dar clientii nici n-au cum sa stie ca au primit vreun mesaj aici...... iar pe email, cel mai probabil ajunge intai in spamuri si nu toata lumea verifica :(
    Ar fi un bun ajutor si cu siguranta ar fi in beneficiul tuturor!

    09.01.2010, 06:08:54
  • foambubbles
    foambubbles

    Si eu vad destul de greu mesajele primite aici, de aceea nici nu trimit mesaje de confirmare clientilor prin intermediul mesageriei breslo. Aici raspund doar la intrebari puse de acestia. Dar pentru confirmari folosesc adresa de mail, care apare la contactul clientului, odata facuta comanda. Asa nu risc sa anulez comenzi din cauza neconfirmarii lor.
    Oricum, un mail de instiintare pentru mesajele de pe Breslo ar fi binevenit.

    09.01.2010, 12:13:59
  • alinapanait
    alinapanait

    subscriu si eu la ce a scris foambubbles :D
    deci sustinatori ai acestei propuneri sunt!

    09.01.2010, 23:14:09
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Da sunt cu siguranta si ma numar printre ei!Chiar si pe breslo fiind uit sa ma uit daca am primit un mesaj ceva....

    10.01.2010, 01:03:15
  • alinapanait
    alinapanait

    aduc iarasi subiectul asta in atentia "publicului" :)

    mie mi se pare ca din toate cererile din sectiunea asta a forumului, instiintarea pentru mesajele private este cea mai necesara, si utila pentru TOTI utilizatorii site-ului (atat vanzatori cat si cumparatori)

    si deasemenea vreau va rog in general sa nu mai veniti cu cereri absurde , sau care nu sunt neaparat necesare, decat dupa ce se rezolva problemele mai urgente.

    06.02.2010, 11:48:01
  • TricoLove
    TricoLove

    Subscriu si eu! Chiar e nevoie de asa ceva!

    07.02.2010, 17:05:54
  • accesoriiargint1
    accesoriiargint1

    Este foarte important sa existe acest mail de notificare pentru mesaje noi. Sambata am transmis un mesaj de confirmare unei cliente, insa neprimind nici un raspuns i-am scris pe mailul personal.

    Mi-a raspuns imediat.

    Cred ca multi utilizatori pur si simplu nu stiu ca primesc aceste mesaje pentru ca nu isi acceseaza contul zilnic.

    15.02.2010, 11:10:15
  • zozole
    zozole

    DA! Vrem foarte mult aceasta optiune! Rugam conducerea Breslo sa se ocupe de asta pentru ca, dupa cum vedeti sunt multe persoane care vor acest lucru si care aduc argumente solide!

    15.02.2010, 12:46:29
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Cred ca optiunea e in lucrau dar sunt ceva probleme cu filtrele de spam de la providerii de e-mail. Speram sa se rezolve repede!

    15.02.2010, 18:54:16
  • sillygrapefruit
    sillygrapefruit

    ce bine..:D

    15.02.2010, 18:55:48
  • AllThePrettyLittleThings
    AllThePrettyLittleThings

    Se mai aude ceva de aceasta optiune?

    23.03.2010, 12:08:38
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Eu am trimis mai multe PM -uri la cateva persoane si nici in ziua de azi nu am primit raspuns.
    Sa fie rea intentie sau chiar nu le-au vazut?!Asa ca si concluzie sustin aceasta optiune!

    23.03.2010, 15:02:29
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Nope, sigur nu e rea intentie. Cel mult lipsa de timp ;)
    Momentan se lucreaza si la Categorii, si la mesaje pe mail...banuiesc ca nu s-a gasit o rezolvare la problema cu spam-ul.
    Stiu ca e enervant, pe toti ne-ar ajuta optiunea asta, dar sa mai avem putina rabdare. E in lucru :)

    24.03.2010, 23:38:44