Forum: Locuri & Evenimente Mari- caut partener targuri handmade

  • damacollection
    damacollection

    Mari- caut partener targuri handmade

    salutare!!!
    sunt noua pe forumuri, nu am mai avut tangente cu asa ceva pana acum, dar m-a sfatuit o colega de-a voastra sa incerc. Vreau sa dau un 'anunt' pentru persoanele care fac bijuterii handmade si nu numai.
    pe data de 28 si 29 are loc urmatorul targ...._
    (taxele sunt destul de scumpe, dar daca ne cuplam putem impartii banii. asa fac mai toti vanzatorii, cine doreste poate sa-mi scrie pe mail la [email protected] )

    Targ handmade & mesteri populari

    Artizanatul romanesc ocupa un loc important deoarece sprijinim valorificarea obiceiurilor populare prin expunerea creatiilor realizate cu multa maiestrie si daruire de mesteri din toata tara. Traditia este dusa mai departe prin prezenta a zeci de mestesugari ai lemnului, sticlei sau panzei, care creeaza aici adevarate spatii culturale vii.

    Iti oferim exact acele elemente de expunere care sa fie atat utile cat si atractive pentru cumparatori. Noi nu te ajutam doar sa iti afisezi produsele ci sa le prezinti asa cum merita!

    Iata lucrurile pe care ti le oferim:

    * Acces gratuit pentru vizitatori
    * Promovare media
    * Locatie exclusivista, aerisita si usor accesibila
    * Concept expozitional deosebit
    * Standuri profesionale
    * Continuitate
    * Animatori si concursuri atractive adaptate specificului targului
    * Logistica

    Am fi onorati sa te avem alaturi, in calitate de colaborator, iar impreuna sa ne mandrim cu un targ de calitate prin promovarea a tot ceea ce inseamna originalitate, stil propriu, unic si deosebit.

    Informatii utile:

    * Suprafata pusa la dispozitia expozantului consta intr-un stand cu dimensiunile de 160 cm / 90 cm si un spatiu de 150 cm langa standul aferent. Standul permite depozitarea produselor pe timpul noptii.

    23.08.2010, 20:49:50
  • accesoriilemele1
    accesoriilemele1

    Am participat la un moment dat la un targ organizat de aceasta firma. In acel week end targul s-a tinut in parcul Unirii. Am platit o taxa de 300 RON si am vandut de 100 RON. Poate in alta locatie merge mai bine...

    24.08.2010, 18:44:47
  • ReeaKnitting
    ReeaKnitting

    Care este locatia acestui targ?

    28.08.2010, 13:38:26