Forum: Feedback pentru magazinul tau Marmotescu Bibilescu

  • Marmotescu
    Marmotescu

    O erie de intrebari existentiale in primul rand: ce este feedbackul si ce vrea el de la noi?
    E parerea clientilor despre produse?E parerea breslasilor in general?Cum se da feedback?
    In al doilea rand dativa-ti cu parerea va rog despre ce am bibilit.
    Multumesc si spor la treaba tovarasi!

    12.07.2012, 17:52:32
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Exact asta e feedbackul,datul cu parerea si vrea de la noi sa-l acordam pe merit!Un barometru in relatiile client-vanzator,vanzator-vanzator...Te ajuta sa ai o impresie generala la prima vedere!Multe dintre noi ne ferim acum de clientii care au feedbackuri negative fiindca stim ca e f posibil sa avem si noi probleme cu ei si-atunci,ori cerem plata in avans,ori nu onoram comanda.
    Ca sa fim in tonul discutiei si-a intrebarilor existentiale,acum ai un feedback pozitiv de la mine fiindca imi place tare mult cum invelesti firele in fel de fel de modele,toate colorate si vesele,si-mai ales-diferite!
    Aici,pe forum,feedbackurile se acorda prin pareri,dar,la comenzi sau cumparaturi,ai posibilitatea de a acorda pozitiv,negativ sau neutru.E la fel de adevarat ,insa,ca nu toata lumea isi bate capul cu asta...:)))

    12.07.2012, 18:22:14
  • Marmotescu
    Marmotescu

    sarumana. Si parerile astea unde se dau?Aici pe forum sau e vreun buton pe care nu l-am vazut inca :) ?

    12.07.2012, 18:34:43
  • Marmotescu
    Marmotescu

    m-am prins!!! oboseala asta imi prajeste creierasul :)

    12.07.2012, 18:36:49
  • blanitza
    blanitza

    Draga Marmi, frumusel magazin ti-ai deschis, ti-am facut ceva vizite cu ocazia galeriilor de creatii, si colierele tale m-au dat pe spate - super-elegante, si-o lucraturaaaa, mama, ce rabdare ai, de chinez batran!!!
    Bine-ai venit pe Breslo si SUCCES!!!

    13.07.2012, 00:57:13
  • Marmotescu
    Marmotescu

    sarumana.

    13.07.2012, 06:55:37