Forum: Tehnici & Materiale materiale timisoara

  • tzuki333
    tzuki333

    buna, spuneti-mi si mie , va rog, daca sunteti din timisoara, de unde va procurati materialele, gen fimo, cernit, margelute, accesorii bijuterii...mersi, astept raspunsuri!

    03.02.2010, 16:03:07
  • Eni
    Eni

    Eu deobicei de pe net cumpar, dar in Unirii este un magazin cu margele si diferite accesorii pentru bijuterii si are si fimo... vis a vis de Papillon ....

    03.02.2010, 20:29:53
  • Deea
    Deea

    Si ar mai fi un magazin micut in Balcescu, dar nu e foarte bine aprovizionat.

    03.02.2010, 20:36:09
  • scharmen
    scharmen

    buna,
    sunt din Iasi dar merg de obicei cu sotul in Timisoara de Sarbatori ... si am dat peste un magazinas dragut tare...pe care din pacate nu am reusit sa il vizitez... era mereu inchis de sarbatori... incearca aici: www.complexart.ro
    sper sa iti fie de folos si sa imi spui si mie cum este... sunt f curioasa...

    03.02.2010, 22:54:08
  • Eni
    Eni

    Cred ca e magazinul de care vorbeam ... vis a vis de Papilon :)

    04.02.2010, 10:23:04
  • ladybeads
    ladybeads

    cel de vis-a-vis de popas(strada e perpendiculara pe piata unirii, nu poti sa-l ratezi) e cel mai bun cand vine vorba de margele, au de toate si fetele sunt amabile.
    mai gasesti si pe la mercerii, dar preturile sunt mari iar produsele sunt de calitate indoielnica. daca ai timp si rabdare poti face o plimbare prin euro, acolo am gasit lucrusoare de argint(medalioane samd).

    04.02.2010, 16:40:23
  • Casacucadouri
    Casacucadouri

    fata de magazinul de peste drum de Papillon, de multe ori mi se pare ca la merceria de la Materna (in centru, peste drum de Kenvelo) ar avea preturi mai bune. Doar ca magazinul are un aer mult mai comunist...

    04.02.2010, 17:12:32
  • tzuki333
    tzuki333

    multumesc mult pentru raspunsuri!!!sunt o clienta fidela a magazinului din Piata Unirii, am trecut si pe la Materna, dar nu sunt chiar atat de multe produse care imi trebuie mie...in fine, am comandat si de pe net, e ok, pacat insa ca nu sunt mai multe magazine de profil, pentru a diversifica oferta!
    oricum, multumesc inca o data!

    05.02.2010, 14:40:28