Forum: Orice altceva Mentiune speciala

  • bilanka
    bilanka

    As dori daca imi permiteti sa dau si eu personal o mentiune speciala unei Doamne de pe Breslo:Loulou care m-a impresionat cu lucrarile ei inca de la inceput de cand am intrat in aceasta comunitate.
    Multi fac lucruri deosebite,frumoase,de un bun gust remarcabil (unii NU si o spun sincer desi cu strangere de inima sa nu supar pe cineva) dar pentru Loulou si inca citiva am o mare admiratie.Daca e cazul ii mentionez si pe restul...........

    07.03.2010, 11:44:27
  • miki33
    miki33

    Ai dreptate, Loulou face lucruri absolut minunate si as pune-o in aceeasi categorie si pe Andradacristina care ma incanta de fiecare data cu ceea ce face.Cu drag ...Si mult succes.

    07.03.2010, 12:02:50
  • mady68
    mady68

    sunt de aceeasi parere,face lucruri unicat,am vazut unele copii ,dar amprenta artistului ramane,succes si felicitari

    08.03.2010, 10:55:27
  • DeianeiraJewellery
    DeianeiraJewellery

    Multumesc mult Mihaela pentru mentionare . Intr-adevar sunt cateva fete pe breslo care se remarca prin imaginatie , bogatie , distinctie si talent. Cand te straduiesti rezultatul de cele mai multe ori este specatculos. Loulou face parte din categoria acestor fete si nu in putine randuri ne-a incantat cu bijuteriile ei. Cand iubesti ceea ce faci se vede.

    09.03.2010, 11:13:39
  • Loulou
    Loulou

    Astazi am fost atentionata ca exista un topic in care sunt mentionata, Multumesc mult Bilanka, va multumesc tuturor pentru aprecieri.
    La randul meu tin sa va felicit pe toate, pe Bilanka, pe ambele Mihaele (Andradacristina si Miki 33) pentru lucrurile minunate carora le dati viata, precum si pe Madalina :) ... cand ii privesc lucrusoarele, ma gandesc sa mai fac o fetita:)
    Cred ca multe persoane de pe Breslo merita aprecieri, eu am o lista de magazine favorite.... dar in mod special imi place si regret ca dispare perioade foarte lungi, Noram...
    Tuturor va doresc primavara-n suflet!

    09.03.2010, 16:18:07
  • mady68
    mady68

    MODESTIA ESTE O VIRTUTE(-poate pna proiectezi fetita voi invata sa fac sosetele crosetate)

    09.03.2010, 21:35:17
  • Loulou
    Loulou

    ... si mai exista varianta nefericita conform careia modestia-i o prostie :))
    Sa inveti sa faci sosetele !!!!

    09.03.2010, 21:41:03