Forum: Bug-uri Mesaje/comentarii trimise doar pe jumatate

  • eluneara.bijoux
    eluneara.bijoux

    Am patit adesea sa scriu un comentariu sau un mesaj privat (prin mesageria Breslo) si sa apara doar 2-3 randuri din ce am scris. Pe forum nu ar fi chiar o problema, ca pot relua ce am scris pintr-un comentariu nou. Dar cand trimit mesaje prin mesagerie trebuie sa verific daca s-a expediat in intregime sau doar o parte. Si sa revin cu completari intr-un mesaj nou daca e cazul. E destul de neplacut , mai ales daca corespondezi cu anumiti clienti inainte de finaliza o comanda .

    19.06.2013, 15:31:49
  • foxyilina
    foxyilina

    Ciudata treaba. Mie nu mi s-a intamplat, sau cel putin n-am observat (ceea ce ar fi si mai grav)...

    20.06.2013, 14:52:31
  • eluneara.bijoux
    eluneara.bijoux

    extraodinar, doar eu ma confrunt cu o asemenea situatie?
    astazi am vrut sa postez la sectiunea cocursuri un comentariu mai lung si pur si simplu nu imi aparea mai mult de 1 rand . Intr-un final dupa ce am trimis cateva bucati din el , s-a transmis si o bucata mai mare a mesajului.
    In plus in caseta "Scrie un comentariu " - mi-a aparut ceva de genul " nu ati scris mesajul " desi era scris ...
    e aiurea sa imi tot fac un back-up cu copy/paste la fiecare interventie pe forum, pentru ca nu stiu daca vor ajunge 5 randuri sau doar unul

    18.07.2013, 08:49:19
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Eu am fost absenta in ultima perioada, asadar n-am putut observa nimic de genul.

    Ceva bug-uri am mai patit si eu la un moment dat prin mesageria privata, dar nu le-am dat importanta prea mare ce-i drept.

    Voi fi mai atenta!

    19.07.2013, 00:57:18