Forum: Feedback pentru magazinul tau Metalcrafty vrea criticile si sugestiile voastre

  • metalcrafty
    metalcrafty

    pareri,sugestii,opinii,critici, intrebari... toate sunt bine venite in cazul in care sunt constructive :)

    24.03.2011, 18:49:14
  • Chrys
    Chrys

    Nu ma pricep la sfaturi de organizare a magazinului, a designului, insa produsele tale mi-au atras atentia prin natura lor. Ma refer in special la cele din metal turnat, colorate ulterior: pur si simplu le ador, sunt preferatele mele! Pozele imi plac: sunt clare, vad produsul expus si nimic altceva care sa ma distraga. Nu sunt un mare fan al comenzii minime, dar valoarea e mai mult decat decenta si nu ma obliga sa caut ceva in plus ca sa ajung la suma minima (posibilitatea personalizarii accesoriilor e un mare plus).
    Singura mea sugestie: poate e doar un fix al meu, dar eu una caut sa ma uit mai mereu la dimensiuni (“dimensiuni” e prea pretentios zis, pt mine de ex e suficienta si raportarea obiectului la o moneda de 50 de bani, etc) indiferent daca e pandantiv, cercel, etc pt ca nu prea imi dau seama cam cat de mare e un fluture..mare :D. Stiu ca masurarea presupune si mai multa munca, deci nu e o critica, ci doar o sugestie, pt ca pana la urma aceste detalii pot fi cerute prin mesagerie. In rest, tine-o tot asa, iti doresc multa inspiratie si spor la vanzari!

    24.03.2011, 21:02:05
  • metalcrafty
    metalcrafty

    iti multumesc pentru sfat in primul rand - voi tine cont , si mai apoi pentru aprecieri :)

    24.03.2011, 21:06:56
  • EthnicJewelry
    EthnicJewelry

    Imi plac produsele tale...in special o pereche de cercei din alama cu niste fluturasi simpatici. Ai un magazin care inspira caldura, in care ti-e drag sa rascolesti dupa o pereche de cercei aparte. Mi-e una imi place tare mult si imi da o stare de bine. Iti doresc mult succes in continuare!

    25.03.2011, 20:56:46
  • metalcrafty
    metalcrafty

    Multumesc pentru aprecieri si incurajari , va doresc si voua tuturor inspiratie,spor la creat si multe vanzari :)

    26.03.2011, 11:21:01
  • biju.diart
    biju.diart

    ai produse foarte frumoase si deosebite...FELICITARI! ... o idee doar: colierului "spuma marii" :) superb :) i-ar sta mai bine intr-o categorie gen SETURI ... poate ar fi gasit mai usor ....

    26.03.2011, 12:59:56
  • metalcrafty
    metalcrafty

    iti multumesc si tie biju-diart pt sugestie si aprecieri :) va doresc o duminica minunata tuturor !

    27.03.2011, 14:02:55
  • queenBEAD1
    queenBEAD1

    metalcrafty nu esti fostul magazin Dobrasanamaria care a fost inchis parca?

    30.03.2011, 18:01:15
  • metalcrafty
    metalcrafty

    ba da , sunt :) bine v-am regasit :)

    30.03.2011, 21:10:43