Forum: Bug-uri Mi-au disparut produsele de pe Breslo cand am schimbat categoriile principale desi am facut salvarile!! HELLP!!

  • Evutza
    Evutza

    Salutare!!

    Am intalnit o problema... nemaiintalnita si foarte deranjanta pentru mine!

    Initial cand am postat produse noi le-am trecut in categoria "Gastronomie" caci acolo intra toate ale mele in general..
    Asta dupa ce am realizat de ceva timp incoace doar produse, fursecuri etc, cu tematica de Craciun..

    Azi am vazut (tarziu, recunosc!) ca este pe Breslo si categoria principala cu "Sarbatori" unde este si o categorie inclusa de gastronomie.. deci la fix pentru noile mele produse!

    Asa ca m-am gandit sa le schimb etichetele si categoriile, sa le adaug pe cele cu specific de Craciun din categoria Gastronomie in cea de Sarbatori..
    Numai ca..

    Mi-au disparut cu totul!
    Si din categoria Gastronomie si nici nu au aparut in categoria Sarbatori!! :(

    Ele se gasesc, e adevarat, la mine in magazin, insa dat fiind ca nu apar in nici o categorie breslo cum le-am setat, asta nu ma mai ajuta prea mult la vanzari.. :(

    Ce sa fac?
    E un proces normal? Necesita aprobare?... Nu scria nicaieri ca ar necesita aprobare si apoi sa apara..

    Ce-i de facut?..
    Sunt nitel disperata.. Am lucrat foarte mult la ele pentru a fi vizibile de sarbatori si acum nu se vad nicaieri.. :(

    Stie cineva ce-i de facut, sa ma ajute? Va rog mult!

    Si va multumesc anticipat pentru ajutor si implicare!
    Diana (Evutza)

    15.12.2012, 22:54:43