Forum: Suport Breslo modificare nume cont breslo

  • secretgarden
    secretgarden

    Buna!

    As avea 2 intrebari
    - se poate modifica numele unui cont breslo deja creat?
    - in caz ca nu, se poate renunta la un cont breslo si crea unul nou cu numele dorit?
    Multumesc!

    10.03.2010, 15:15:10
  • alexandragatin
    alexandragatin

    Buna,

    Nu se poate modifica doar numele contului, trebuie sa deschizi unul nou alocat unei adrese de e-mail diferite. In cazul in care ai platit deja taxa, aceasta se poate transfera dc trimiti un e-mail admin-ului.

    10.03.2010, 17:10:42
  • secretgarden
    secretgarden

    Multumesc mult pentru raspuns! Nu am platit inca nimic, insa mi-am dat seama ca as fi vrut sa-mi numesc contul un pic altfel - nu am realizat ca e ireversibila denumirea contului :)

    10.03.2010, 19:53:38
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Secretgarden e un nume bun. :)) Mai bine de atat nu putea fi decat SecretGarden. Daca vrei sa renunti la cont si sa-ti faci unul nou, e bine sa faci asta cat mai din timp, inaite sa aduni feedback sau hearts, fiindca acestea nu se pot transfera in contul nou.

    10.03.2010, 22:18:00
  • AnitaDamacus
    AnitaDamacus

    Apropo de hearts, exista vreo metoda sa afli daca cineva a adaugat magazinul propriu / un produs la favorite, in afara de a verifica pt fiecare produs in parte ?
    Daca nu, cred ar fi o idee buna sa existe o notificare cum ca X te-a adaugat la favorite, poate-i si dai un mesaj de multumire :)

    10.03.2010, 22:38:30
  • secretgarden
    secretgarden

    CinnamonCloves - multumesc mult pentru mesaj si sugestii!

    10.03.2010, 22:55:52
  • kittenhood
    kittenhood

    @ Anita - si eu caut asa ceva demult, insa nu am gasit :(

    11.03.2010, 18:50:19