Forum: Saluta comunitatea N-am venit bine !

  • myjuditz
    myjuditz

    La inceputul lunii am deschis un magazin pe Breslo, desi initial am intrat aici
    sa cumpar ceva. Mi s-a oferit posibilitatea de a deschide magazin, cu o perioada de o luna gratuit, dupa care urma sa platesc.

    Da, initial am incadrat produse gresit, cred ca li s-a intamplat aproape tuturor la inceput . De curand am platit, desi perioada de gratuitate nu a expirat inca, iar DUPA ce am platit, am fost notificata in legatura cu etichetarea gresita a unor produse. Pana aici, sa zicem ca totul eate okay, desi am descoperit acum ca anumite persoane ma semnalasera DE MULT pe forum - iar notificarile oficiale si stergerile de produse au venit acum, dupa ce am platit.

    Deoarece am mai multe produse vintage si foarte putine handmade, am dorit sa platesc pentru categoria "vintage nelimitat " 2 Breslei/zi - dar aceasta optiune nu este accesebila de fapt, nu stiu de ce mai este trecuta la plati.
    Bun, deci am voie in conditiile date sa pun in magazin 20 de produse vintage.

    Dar pe ce perioada ? Pe luna, pe an, definitiv ?

    Daca 20 de produse vintage sunt limita absoluta, inseamna ca am platit de fapt si asa zisa luna gratuita. Iar daca nu se vand toate intr-o saptamana, nu mai pot pune nici un produs.
    Pe de alta parte daca nu platesti, (vinzi sau nu ) se inchide magazinul.
    Inteleg ca in principal este un site cu magazine pentru produse handmade, dar
    daca ati acceptat si produse vintage, de ce sunt obligata la o limita fixa in conditiile in care platesc - si nu mi se ofera nici posibilitatea de a plati mai mult
    pentru a expune produse vintage nelimitat ?

    Mentionez ca nu sunt o pustoaica plictisita care-si vinde ciorapii sexi, am 59 de ani si ma consider un om serios.

    22.11.2013, 11:23:00
  • Breslo
    Breslo

    Buna ziua

    Am modificat tipul magazinului din handmade in non-handmade, asta inseamna ca puteti lista un numar nelimitat de produse vintage.

    Pentru ca modificarea sa isi faca efectul va rugam sa iesiti din cont si sa intrati din nou cu username-ul si parola dumneavoastra.

    In cazul in care aveti orice fel de intrebare va stam la dispozitie pe [email protected]

    22.11.2013, 11:33:14