Forum: Idei si sugestii Navigare prin magazin...

  • user61482
    user61482

    Sa zicem ca sunt un client care a "aterizat" pentru prima data pe breslo si care a nimerit intr-unul dintre magazine. Nu stiu cum functioneaza, nu sunt atent ( sau nu observ ) ca este impartit pe categorii, nu vad ca exista mai multe pagini. Eu doar am dat click pe un produs si ma duc inainte apasand sageata care imi arata urmatorul produs. Si tot dand next next next next, la un moment dat nu mai vrea. A, bun! Atatea produse sunt in magazin...
    De fapt nu, ce s-a intamplat e ca am ajuns la ultimul produs de pe pagina pe care sunt ...
    Aici e buba: mi-ar placea ca next - next - next-ul asta sa continue pana la ultimul produs din magazin, nu de pe pagina ...

    07.10.2014, 21:41:16
  • Carmen.Sylva.ART
    Carmen.Sylva.ART

    Da, da...subscriu!!!

    08.10.2014, 22:23:32
  • AtelierDanuta
    AtelierDanuta

    da, si eu subscriu! ba mai mult ma intreb categoriile nu pot fi asezate in alta parte a paginii, unde vizibilitatea este mai buna?!

    24.10.2014, 12:31:48
  • user61482
    user61482

    Corect! Dupa discutii cu clientii mei aflu ca foarte rar apasa careva nou " mai multe"....
    Aproape in toate magazinele online categoriile ( si subcategoriile !! , apropos ) se gasesc una sub alta in partea stanga a paginii.

    27.10.2014, 10:11:52