Forum: Suport Breslo Neclaritate Cautare

  • blanitza
    blanitza

    Va rog mult, ma lamureste si pe mine cineva cum caut un anume material?? Vreau sa caut turmalina, si cand ma duc pe sectiunea "materiale de mestesugit", mi se deschide in fata listingul de categorii, insa pentru turmalina nu exista categorie separata, si-atunci cum caut? Eu am spus mai demult ca ar fi trebuit sa existe categoria "semipretioase", si-acolo cautai ceva anume.

    29.11.2015, 00:24:28
  • AcasaCuIna
    AcasaCuIna

    Intr-adevar, cautarea, care era foarte bine facuta, s-a schimbat intr-un mod neplacut de cind n-am mai intrat pe-aici.
    Mergeti pe materiale, selectati din categorii "toate" si dupa ce se incarca pagina scrieti cuvintul cheie "turmalina" in casuta de cautare din susul paginii. Enter sau apasati pe lupa si apar rezultatele.

    30.11.2015, 09:57:29
  • DyaGcraft
    DyaGcraft

    Eu am cautat intotdeauna in casuta principala "search", deoarece daca dau cautare in categorii sunt afisate o mica parte, eu am vazut acest lucru pe propriul meu magazin, iar daca dau sa schimb categoria la produse ca sa asez produsul in categoriile facute de Breslo nu ma lasa sa mai modific nimic.
    Astfel cel mai sigur loc de search este cel principal, unde se gasesc produsele dupa nume sau etichetele puse.

    30.11.2015, 10:34:58
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Blanitza, cauti la Orice altceva - categoria margele

    Uite aici link - www.breslo.ro/materiale-handmade/margele/orice-altceva?sort=relevance&q=turmalina&price-min=&price-max=&quantity-min=1&quantity-max=&discount-only=0

    Sper sa gasesti ce ai nevoie! Spor :)

    30.11.2015, 10:54:05