Forum: Suport Breslo Need a bit of help

  • lizzzzziye
    lizzzzziye

    Imi puteti spune sau da un link ca sa pot adauga pe blog un gadget cu Breslo si cu magazinul meu de pe Breslo. Pls. Am vazut undeva candva :) dar nu-mi amintesc de fel.

    24.09.2010, 21:02:10
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Lizziye, gadgetul de care vorbesti se cheama Mini Breslo si il gasesti chiar si pe pagina asta, in coltul din dreapta jos.

    24.09.2010, 22:40:39
  • lizzzzziye
    lizzzzziye

    DAAAA. Mersi mult . Nu-l vedeam de ochelari :)))

    24.09.2010, 22:47:01
  • AnamiaBijoux
    AnamiaBijoux

    I need some help, please! Acum cateva zile am creat un cont pe Breslo pentru sora mea. Totul a mers bine. Dupa ce am terminat de "aranjat" contul ei, am incercat sa-mi fac si eu cont. L-am creat, dar... surpriza! Nu pot face nimic pe el! Nu-mi pot pune poze, nu pot scrie decat informatiile de baza, atat! Si zilele trec... si cele 30 gratuite se scurg..., fara ca eu sa ma folosesc de acest cont.
    Ma poate lamuri cineva in legatura cu acest aspect? Va rog... si va multumesc! :)

    27.09.2010, 21:53:02
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @anamia: ca sa poti pune produse in magazin, trébuie sa ai activ contul de vanzator. Esti sigura ca l-ai activat?
    Da-ne te rog mai multe detalii despre ce nu merge si ce greutati intampini.
    Poate te ajuta si informatiile de aici: www.breslo.ro/Help/video/?id=2

    28.09.2010, 10:57:43
  • AnamiaBijoux
    AnamiaBijoux

    Da, stiu ca trebuie sa urmezi link-ul pe care il primesti pe mail, pentru activarea contului... Si tin minte ca in momentul in care am dat click pe acel link, mi s-a blocat calculatorul (probabil din alta pricina...). Am restartat si am revenit la acel mail. Linkul m-a dus la contul meu Breslo, dar fara a ma instiinta ca... gata... s-a activat sau ceva de genul asta. Nimic. Doar imi privesc pagina, cu informatii generale despre mine, dar... nu pot face nimic altceva. Parca sunt un vizitator pe propria-mi pagina! :D
    Si nici nu vreau sa incerc sa-mi fac alt cont, pentru ca nu vreau sa pierd nick-ul cu care m-am inregistrat pe asta si nici sa trebuiasca sa-l modific in vreun fel.
    Sper sa ma puteti ajuta!...

    28.09.2010, 20:52:47
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Deci inteleg ca ai mers la Vinde > Incepe> si ai parcus toti pasii descrisi aici: www.breslo.ro/Help/video/?id=2 ?

    Daca da, poti incepe sa listezi produse: mergi la Magazin>esti deja pe Tab-ul Produse> incepi sa scrii descirerea si dupa ce termini fiecre pas apesi Salveaza inainte sa treci la urmatorul pas.

    Mai multe despre listarea de produse aici: www.breslo.ro/Help/video/?id=3

    28.09.2010, 21:40:51
  • AnamiaBijoux
    AnamiaBijoux

    Iti multumesc! S-a rezolvat. Contul e activ acum. :)
    Numai bine!

    29.09.2010, 00:45:27