Forum: Idei si sugestii Nelamurire...

  • swarovskibijuterii1
    swarovskibijuterii1

    Spuneti-mi si mie, va rog frumos, care este criteriul de selectie a galeriilor de pe prima pagina?!...pt ca am realizat 10 galerii in weekend, zic eu,...destul de reusite... si nu mi-a aparut nici una pe prima pagina....:(...

    03.09.2013, 19:36:41
  • user61482
    user61482

    Galeriile apar si noaptea, nu apar in ordinea " conceperii" lor si cateodata apar si cele care au expirat :) Nu stiu daca apar toate, dar din cate am observat apar majoritatea..

    04.09.2013, 16:37:15
  • swarovskibijuterii1
    swarovskibijuterii1

    Oare?!...:(...

    04.09.2013, 19:48:00
  • user61482
    user61482

    Asa zice toata lumea. E adevarat ca eu fac foarte rar galerii si intr-un an cred ca am vazut o singura data colectia mea pe prima pagina. Oricum nu numai de acea le fac: ;)

    04.09.2013, 20:41:53
  • LuAndy
    LuAndy

    Buna, da, asa este, uneori apar pe prima pagina si galerii care au expirat. Mie mi s-a intamplat odata sa imi apara una pe care o facusem cu vreo saptamana in urma.

    04.09.2013, 23:28:05
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Yep, galeriile apar şi după ce au expirat, şi noaptea. Eu m-am văzut de câteva ori în puterea nopţii strălucind ca un luceafăr pe prima pagină. Poate şi pentru că galeriile mele au un uşor conţinut mai pentru adulţi (glumesc!). Oricum, noaptea e un sfetnic bun, nu?

    13.09.2013, 19:27:29
  • mielena
    mielena

    Vorbim in gol?
    Hai sa incercam modificand textul unei reclame:

    Alo-alo-alo!
    Breslo-Beslo-Breslo
    Esti foarte-foarte-foarte
    Absent-absent-absent!...

    ...sunt atatea probleme semnalate si la "Ajutor" si la "Idei si sugestii" si la "Buguri"...si la "Orice altceva"...

    Ne raspunde si noua un administrator-trator-tartor??? :))

    13.09.2013, 21:05:50
  • Breslo
    Breslo

    Criteriul e unul: sa arate cat de cat bine.

    Excludem foarte putine galerii de pe prima pagina, si asta doar atunci cand fotografiile sunt foarte proaste sau ne este clar ca sunt facute la repezeala.

    Galeriile stau doar cateva ore pe prima pagina, ruleaza si noaptea, si cel mai probabil nu apar in ziua in care sunt facute.

    Apar si galeriile expirate daca au fost aprobate pentru afisare, dar nu le-a venit randul in cele 3 zile.

    Daca vreti, data viitoare cand faceti o galerie, puteti sa incepeti un topic nou in care sa lasati link-ul.

    Noi va vom spune daca va aparea sau nu pe prima pagina, ce anume ne place la ea, ce nu, si ce puteti face pentru a va asigura ca toate galeriile voastre vor fi aprobate.

    Zi frumoasa!

    16.09.2013, 13:29:10