Forum: Feedback pentru magazinul tau New here....need help :)

  • JuliesScentedStories
    JuliesScentedStories

    Sunt noua pe aici, am nevoie de cat mai mult feedback. Toate criticile sunt binevenite, pozitive sau negative, comentarii despre preturi....accept orice sfat :)

    06.06.2012, 22:26:03
  • zmotocel
    zmotocel

    bine ai venit
    hai ca incep eu....
    in primul rand nu pot sa imi dau seama ce vinzi: produse handmade sau supplies (furnituri) handmade?
    funditele/floricelele sunt brose sau doar floricele ce pot fi facute de cineva brose?
    daca sunt brose ai nevoie (parerea mea) si de o fotografie a sistemului de prindere.
    produsele nu au dimensiuni. iar la unele dintre ele nu ai nici o metoda de a-ti face o idee cat de mari sunt.
    iar la descrierea magazinului n-ar strica cateva corectari.
    nu ai politica magazinului scrisa.
    despre preturi nu voi comenta, tu esti singura care poti spune daca preturile tale sunt ok. daca acopera costurile, daca iti permit un profit, daca sunt competitive....

    06.06.2012, 22:54:45
  • JuliesScentedStories
    JuliesScentedStories

    Foarte bun comentariul....o sa pun poze si cu sistemele de prindere, si o sa pun si dimensiunile. Nu am foarte mult timp liber la dispozitie, de aceea nu e foarte bine pus la punct. Mersi mult!

    06.06.2012, 23:17:51
  • gemsgems
    gemsgems

    Bine ai venit! :D

    Pe langa tot ce a zis zmotocel adaug si eu ceva: background-ul magazinului distrage privirea de la produse. E mult prea incarcat. Si pentru ca imaginea e prea mica, se repeta si se vede urat.

    Brosa asta www.breslo.ro/Product/Brosa-din-piele_631172 pare neterminata, datorita firelor care ies din margica si in stanga sus e ceva care strica simetria pozei. :P

    Imi place ca ai folosit la majoritatea pozelor un background monocrom. ;)

    Spor la treaba! :D

    06.06.2012, 23:54:05
  • JuliesScentedStories
    JuliesScentedStories

    Mersi :)

    07.06.2012, 01:08:07