Forum: Idei si sugestii Notificare comenzi

  • Thezora
    Thezora

    Buna tuturor!

    As avea si eu o propunere: mi se pare ca ar fi foarte util daca si pe pagina Breslo am fi notificati vizual de comenzile noi (cam cum se intampla cu mesajele).

    Zic asta pentru ca se intampla (cum am patit eu saptamana asta) sa nu vezi ca un produs nu mai apare in magazin sau ca are stoc 0 si sa raspunzi unei comenzi dupa 2 zile. Sunt sigura ca nici una dintre noi n-ar aprecia sa nu fie contactata de vanzator decat dupa 2 zile, ca na...denota lipsa de interes...

    Multumesc!

    23.05.2013, 10:30:27
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Sustin, e foarte util.
    Eu am multe subscrieri si primesc mail-uri din alte 3 adrese de mail decat cea principala...e usor sa pierd orice mail in multime...:)

    23.05.2013, 18:57:36
  • BeFunkyRo
    BeFunkyRo

    Susţin

    24.05.2013, 02:33:02
  • Breslo
    Breslo

    Buna,

    In curand vor fi implementate si notificarile pe Breslo.
    Pana atunci insa, toate comenzile vin si pe mail, la fel ca mesajele.
    De aceea va recomandam sa folositi pentru contul Breslo o adresa de mail pe care o verificati zilnic.

    Zi frumoasa!

    29.05.2013, 13:40:45
  • Thezora
    Thezora

    Buna si multumesc pentru raspuns! :)

    Chiar folosesc o aplicatie de mail (care in mod normal se actualizeaza la cateva minute...), doar ca mai face si ea fite din cand in cand.

    30.05.2013, 00:34:13
  • daisy.jewelry
    daisy.jewelry

    S-ar putea ca in textul mail-ului pe care il primim ca notificare comanda sa primim si niste date despre comanda: suma, produsele si eventual textul mesajului?

    Asa cum primim la mesajele private, la fel sa fie si pentru comenzi :)

    31.05.2013, 16:17:15