Forum: Suport Breslo Notificarile din inbox nu dispar

  • AcasaCuIna
    AcasaCuIna

    Buna ziua! Am scris si aici, dar cred ca topicul nu mai prezinta interes:
    www.breslo.ro/Forum/mesaj-ciudat-primit-in-mesageria-breslo-topic-16189
    Ati sters contul persoanei in cauza, dar notificarile pentru mesje noi nu dispar si nici mesajele nu le mai pot vedea, ca sa le citesc. Cum se rezolva problema? Multumesc!

    24.02.2015, 20:47:45
  • EtnoWare
    EtnoWare

    teoretic, chiar daca contul este sters, mesajul poate fi citit, insa pagina userului este inaccesibila. Verifica, te rog, daca sigur nu ai alte mesaje necitite, deoarece s-ar putea sa-ti fi scapat cateva din cauza culorii apropiate mesaj citit/mesaj necitit.
    Daca nu acolo este problema, lasa-mi aici mesaj pentru a transmite mai departe eroarea :)
    Mersi!

    25.02.2015, 16:55:24
  • AcasaCuIna
    AcasaCuIna

    Am verificat in fiecare zi de cind am scris primul mesaj. Intru in inbox - 0 mesaje, dar notificarea este pentru 2 mesaje noi. Chiar nu aveam nici un fel de mesaj in inbox, nici macar de la Breslo. Acum am primit mesajul de la Breslo despre concurs, au aparut ca fiind 3 mesaje necitite, l-am citit pe cel de la Breslo si notificarea a revenit la 2. Daca este nevoie, fac si o captura de ecran cu inbox-ul.

    25.02.2015, 17:59:12
  • LittleTreasures
    LittleTreasures

    Aceeași problemă o am și eu, pe ambele conturi - și pe cel pe care vând furnituri, și pe cel pe care vând handmade.

    26.02.2015, 09:38:24
  • AcasaCuIna
    AcasaCuIna

    Gata, au disparut notificarile fantoma, multumesc!

    05.03.2015, 10:59:09
  • user4039
    user4039

    De 3 zile am 14 notificari care nu dispar desi ma uit sa vad care sunt...In plus, sunt doar notificari de la alte magazine care au adaugat produse noi, dar pe care nu le urmaresc, deci nu ma intereseaza acest lucru...
    As vrea sa pot vedea exact notificarile care ma intereseaza.

    07.03.2015, 12:33:18
  • AcasaCuIna
    AcasaCuIna

    Poate ai notificarile in tabul Comenzi?

    07.03.2015, 18:46:34
  • user4039
    user4039

    nu, nu am nimic, sunt doar notificari ce produse noi adaugate

    07.03.2015, 21:40:37
  • EtnoWare
    EtnoWare

    onibon in notificari sunt acum 3 sectiuni: Noutati, Community si Comenzi; le-ai verificat pe toate 3? Tot nu dispare notificarea?

    08.03.2015, 20:21:21
  • NATICO
    NATICO

    Buna ziua! Am si eu situatia in care de multe zile tot nu dispar notificarile care imi zic ca alte magazine au adaugat produse noi. Cu rosu imi tot apare ca am 23 de notificari. Eu nu vreau sa inru pe fiecare notificare, pentru ca vin de la magazine care nu ma intreseaza si nu vreau sa le urmaresc. Eu dau click pe notificari si fac un scroll down peste ele, dar dupa asta numarul notificarilor in patrat rosu nu dispare.
    Multumesc si o zi buna tuturor!

    10.03.2015, 08:54:33
  • EtnoWare
    EtnoWare

    NATICO nu este nevoie sa accesezi fiecare notificare in parte, doar sa deschizi si restul categoriilor acolo: sunt 3 categorii la Notificari, daca o sa dai click pe tab-urile acelea, notificarile o sa dispara cu siguranta.
    Implicit, cand dai click pe Notificari, iti apare tab-ul cu Noutati, langa el se afla Community si apoi Comenzi :)

    10.03.2015, 14:03:07