Forum: Feedback pentru magazinul tau Nou venit, as vrea pareri! :)

  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Buna tuturor!
    Abia am "deschis magazinul" si as vrea sa stiu parerile voastre vs produse, preturi, imagini, descriere....etc...orice!
    Multumesc!!

    28.12.2009, 09:16:35
  • ladybeads
    ladybeads

    buna!
    in primul rand copilasii din foto sunt adorabili! acum sa tecem la critica :cred ca ar fi mai bine daca ai fotografia tablourile pe un fond alb sau crem, verdele si bleul le fac sa para intunecate. acum divaghez dar am vazut la targul de craciun din viena jucarii de lemn pictate si aratau incantator!
    in rest, cred ca e problema de timp pana iti gasesti nisa de piata. bafta!

    29.12.2009, 10:37:15
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    ladybeads, multumesc! ma uitam si eu ca par intunecate...oare din cauza fondului? o sa fac azi ca-i soare afara alte fotografii

    29.12.2009, 12:54:39
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    PS: in fotografie e fetita mea Andreea si prietena ei Ilinca cu doua tabloute in genul celor din magazin...pozau...mi s-a parut potrivita

    29.12.2009, 12:59:34
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Hit me! chiar vreau sa stiu cu toata sinceritatea...care-i problema "magazinului" meu? mercik! (nu-s frumoase? nu-s preturile potrivite?)

    09.01.2010, 12:14:01
  • arabela
    arabela

    hmmm

    Pe mine ma cam intriga folosirea imaginilor copyright. Te-ai gandit macar odata ca de fapt e ilegal sa reproduci personaje de desee animate si sa vinzi astfel de produse?

    Despre restul tablourilor cred ca s-ar mai putea lucra la detalii, cu o pensula mai subtire, etc.
    Pozele sunt ok, si e super ca folosesti toate cele 4 poze pentru a reda mai bine produsele.
    Preturile nu mi se par exagerate dar nu prea ma pricep eu la preturi pentru tablouri .Poti insa sa inceri sa atragi cu reduceri si sa vezi daca se modifica ceva la vanzari.

    Sper ca am fost de ajutor.

    Bafta

    11.01.2010, 00:02:29
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Arabela , cred ca ai dreptate cu imaginile, o sa le scot si o sa le pun la fiica-mea in camera.

    12.01.2010, 12:39:44
  • arabela
    arabela

    Cred ca fiica ta o sa se bucure ;)

    Spor la vanzari.

    13.01.2010, 14:36:59