Forum: Idei si sugestii Noua platforma...

  • monel
    monel

    Cred ca toti vanzatorii de pe Breslo vor sa stie raspunsurile la urmatoarele intrebari:
    Cand se vor implementa statisticile?
    Cand va aparea numarul de admiratori al magazinului.
    Cum se aleg galeriile pentru prima pagina? Galeriile mai expira sau nu? De ce pe prima pagina apar galerii care contin produse inexistente?
    De ce apar in "cautare" produse inexistente?
    De ce apar in "cautare" produse care nu contin nici un termen (cuvant) din cautare?
    Si ar fi frumos sa putem face ordonarea produselor in magazin cu drag and drop, metoda cu numerotarea mi se pare de secolul trecut.

    Inteleg ca doriti sa oferiti cumparatorilor si vanzatorilor de handmade o platforma cat mai frumoasa si usor de folosit, dar ati inceput aceste schimbari acum o jumatate de an! si lucrurile evolueaza ingrozitor de greu. Si avand in vedere pretul pe care magazinele il platesc pentru aceasta platforma ar trebui sa primeasca aceste unelte functionale.
    Nu e vorba ca nu intelegem faptul ca implementarea noii platforme cere un pic de timp si efort ...si nervi din partea tuturor (ale echipei si ale vanzatorilor) dar totusi...sunt 6 luni.

    20.05.2015, 13:21:03
  • BellaBijou
    BellaBijou

    M-ar interesa si pe mine pe ce criterii se aleg galeriile pe prima pagina. Am urmarit mai atent prima pagina a Breslo in ultimele 3 zile si am constatat - recunosc cu oarecare surpriza - ca aceleasi cateva galerii apareau una dupa alta, si erau cam putine la numar. Degeaba mai creem galerii peste galerii, daca acestea nu vor fi afisate niciodata pe prima pagina.

    22.05.2015, 22:42:32