Forum: Idei si sugestii Noul format al galeriilor

  • DanaH
    DanaH

    Am remarcat ca noul format al galeriilor nu mai permite selectarea unor produse de rezerva, care sa le inlocuiasca in galerie pe cele care se vand. Din cauza asta, daca o galerie pierde un produs, ea pur si simplu nu mai apare in lista de galerii pe care o poate vedea oricine, doar in lista mea. Atunci eu trebuie sa o selectez, si sa inlocuiesc produsul lipsa cu altul, si abia atunci ea este afisata din nou. Nu mi se pare eficient, si astfel practic scad sansele ca o galerie sa fie aleasa pe prima pagina, pentru ca nu am timp sa tot verific daca ele sunt compete sau nu. Ar fi mai bine daca ati reintroduce acele cateva casute pentru produsele de rezerva. O zi frumoasa!

    20.03.2014, 09:49:29
  • decoart3
    decoart3

    Subscriu si eu...

    22.03.2014, 20:48:02
  • Arttime
    Arttime

    Si eu. Este necesara reintroducerea produselor de rezerva.

    22.03.2014, 21:47:18
  • DanaH
    DanaH

    As fi curioasa sa stiu daca problema asta va fi rezolvata in viitor? Poate cineva de la breslo sa ne dea un raspuns? Ca remarc tot mai multe galerii care au produse lipsa in ele...

    07.04.2014, 09:34:21
  • BohemianSin
    BohemianSin

    subscriu. chiar daca aparitia pe prima pagina este echitabila acum pentru toti cei inclusi, parca sunt si mai greu de realizat din dpdv vizual (eu am o problema cu echilibrul cromatic in galerii) si e si mai greu sa tii pasul pentru a inainta pe prima pagina.

    14.04.2014, 11:01:08