Forum: Idei si sugestii Noul mod de prezentare al produselor in magazin...

  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Dupa mine, oglinda unui magazin sunt piesele expuse... mi se pare obositor sa intru intr-un magazin sa caut produsele cu lupa, dar in schimb sa fiu asaltata de etichete si descrieri; se pierde prea mult timp pentru a gasi ceva anume, deoarece esti obligat de-a deschide fereastra pentru fiecare produs in parte...

    12.06.2013, 23:34:57
  • daisy.furnituri
    daisy.furnituri

    nu prea inteleg ce propui? sa fie pozele mai mari?

    13.06.2013, 10:32:32
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Mie personal nu-mi place noul mod in care sunt afisate produsele in magazine; poze mai mici, alinierea acestora in coloana... pledez pentru vechea varianta.

    13.06.2013, 14:00:17
  • CuteDots
    CuteDots

    Inainte nu erau tot asa, puse pe linii si coloane si cu o fotografie principala la fiecare produs?

    13.06.2013, 14:23:43
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Oare am eu o problema? Le vad afisate pur si simplu intr-o coloana in stanga paginii, pe centru vad descrierea, iar in dreapta pretul; iar pozele le vad mult mai mici :(

    13.06.2013, 14:29:38
  • gemsgems
    gemsgems

    Acolo in dreapta unde scrie "ordoneaza ", pe prima pagina a magazinului, sunt 3 butoane. Dupa cum descrii tu, la tine e bifat ultimul. :D Incearca-le pe toate si ramai la care-ti place. Probabil ca l-ai selectat pe ultimul din greseala.

    13.06.2013, 14:48:54
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Multumesc Alina! De doua zile priveam nedumerita noul mod de prezentare, crezand ca este o noua schimbare pe site; pardon, sigur din greseala am setat aceasta varianta.

    13.06.2013, 15:05:54