Forum: Bug-uri Nu apare un mesaj in inbox

  • jocul.margelutelor
    jocul.margelutelor

    Buna,

    Am dat mai devreme un reply la un mesaj catre o clienta insa vad ca nu imi apare deloc in inbox. Am mai incercat inca o data si vad ca tot nu apare. Eu de unde stiu daca a fost trimis sau nu?

    12.05.2015, 16:53:09
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Bun gasit :)

    S-a rezolvat problema, ori sa trimit un mail la echipa tehnica pentru verificare? Mi-ar fi util daca mi-ai lasa in mesaj privat username-ul persoanei careia vrei sa ii trimiti mesajul si nu se transmite. Multumesc!

    13.05.2015, 22:40:25
  • carmendana
    carmendana

    Buna.
    Si eu am aceeasi problema; dau replay la mesaj si nu apare ca trimis. si nu s-a intamplat doar o singura data. Ce se intampla?

    26.05.2015, 18:14:04
  • EtnoWare
    EtnoWare

    carmendana lasa-mi in mesaj privat numele persoanei careia ai incercat sa ii trimiti mesajul si nu a mers, cat si data la care ai incercat transmiterea lui; am sa trimit spre verificare sa vedem ce s-a intamplat..
    Mersi!

    28.05.2015, 12:05:59
  • foambubbles
    foambubbles

    Exista in continuare o problema cu mesajele. Am trimis mai multe mesaje zilele trecute (si catre clienti si catre vanzatori) si acum am constatat ca nu apar nicaieri, deci nu au fost trimise.

    03.08.2015, 18:59:52
  • foambubbles
    foambubbles

    Am avut si o serie de comenzi neconfirmate si acum ma intreb daca nu cumva mi-au trimis clientii mesaje si eu nu le-am primit.

    03.08.2015, 19:01:49
  • abstract
    abstract

    Aceeasi problema o am si eu cu mesageria dar si cu rublica comenzi.

    04.08.2015, 11:14:00
  • EtnoWare
    EtnoWare

    foambubbles transmite un mail la [email protected] pentru a iti verifica contul; le poti spune si numele utilizatorilor carora ai incercat sa le transmiti mesaje, dar nu ai reusit.. ets eposibil sa se fi transmis, insa poate nu au aparut in inbox :)

    04.08.2015, 17:52:02
  • foambubbles
    foambubbles

    Tocmai ca nu s-au trimis, desi nu mi-a aparut nimic deosebit (o eroare sau altceva) cand le-am trimis. Voi trimite un mail.

    04.08.2015, 19:19:28