Forum: Suport Breslo Nu functioneaza rublica plaseaza o comanda si nici nu pot primii mesaje

  • abstract
    abstract

    Va rog remedierea problemei urgent !.Mi-au trimis email doua cliente care m-au atentionat ca nu pot plasa comenzii in mag meu.De ceva timp am observat ca numai primesc comenzi si nici mesaje dar am crezut ca e o perioada mai proasta cu toate ca nu s-a intamplat niciodata asa ceva.Citez din ce mi-a scris clienta in email:
    Tu ai trimis mesaje cu discount-urile si sunt convinsa ca multe persoane sunt interesate de produsele tale dar parca esti sabotata , eu nu mai inteleg nimic.
    Deci , cand se ajunge la selectarea metodei de plata , indiferent pe care din cele 4 faci clic , apare un cerculet rosu barat si nu permite marcarea asa incat , in momentul finalizarii comenzii ma anunta ca este eroare si nu se executa comanda.
    Cate persoane crezi ca au rabdare si buna intentie sa semnaleze acest aspect , sa te anunte si sa insiste pentru a comanda ??

    02.08.2015, 12:11:58
  • EtnoWare
    EtnoWare

    abstract ai scris un mail la [email protected]? s-a rezolvat intre timp problema?

    04.08.2015, 17:03:59
  • abstract
    abstract

    Am primit raspunsul la problema mea pe email.
    Multumesc!

    05.08.2015, 11:36:39