Forum: Bug-uri Nu mai dispare atentionarea cu data de expirare a magazinului

  • ArtAnda
    ArtAnda

    Am platit de sambata, bresleii au intrat in cont luni (sau marti dimineata). Acum am 15,35 breslei disponibili in cont, dar de fiecare data cand intru pe pagina principala Breslo (sau in forum) apare atentionarea aia mare sus care zice ca imi expira magazinul in 5 aprilie.
    Avand in vedere ca am breslei in cont, n-ar trebui sa dispara? Sau ar trebui sa fac ceva special pentu asta? Sper ca nu ramane acolo forever.. O_o

    28.03.2012, 12:09:19
  • ArtAnda
    ArtAnda

    well.. a trecut aproape o saptamana de cand am postat comentariul, inca nu a disparut atentionarea. Sper ca ma lumineaza cineva pana joi... sa nu ma trezesc ca-mi "expira" magazinul desi am breslei in cont :|

    p.s. breslo, poate ar fi bine sa mai mariti echipa?

    02.04.2012, 09:25:19
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Am impresia ca atentionarea nu dispare, chiar daca ai platit! A mai fost cu putin timp in urma o discutie pe tema, insa nu mai stiu exact cum se numea topicul si pe unde e! Insa eu asa am retinut!
    Nu iti va fi inchis magazinul, in schimb! Asta e sigur, atat vreme cat ai breslei in cont de unde sa preia automat!

    02.04.2012, 10:36:36
  • Breslo
    Breslo

    Mesajul este vizibil pentru ca esti inca in prima luna gratuita.
    El va fi dezactivat automat in momentul in care aceasta va expira, si vei trece pe noul sistem de plata.
    Succesc!

    02.04.2012, 11:12:30
  • ArtAnda
    ArtAnda

    Aha ok, m-am linistit. Multumesc mult :)

    02.04.2012, 12:03:41