Forum: Bug-uri nu-mi pot sterge din favorite propriul magazin

  • godeta
    godeta

    E usor jenant, am incercat in fel si chip, nu vrea. Am incercat sa vad daca functioneaza macar la produse, dar nu. Am incercat sa sterg unul la intamplare, nu vrea, dau click pe x si apoi confirm cand mi se cere.

    16.11.2011, 18:07:37
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Buna godeta!

    Tocmai am testat si la mine si totul pare sa functioneze. Mergi in Contul Meu>Favorite>Magazine favorite si in dreapta apresti pe x-ul din dreptul magazinului tau. Confirumi ca vrei intr-adevar sa stergi si gata.

    Daca tot nu merge recomand sa incerci cu alt browser, de preferinta Firefox sau Safari.

    16.11.2011, 20:17:38
  • godeta
    godeta

    n-am incercat decat in chrome, am urmat toti pasii intocmai cum ai spus si tu si nu, n-a mers, nu doar sa fac sa dispara magazinul ci si orice alt produs, deci am favoritele batute in cuie:D
    Dar voi incerca cu alt browser, multumesc de tip, anunt daca merge.

    16.11.2011, 21:10:09
  • user21
    user21

    dar de ce? nu-ti mai place? :))

    17.11.2011, 08:20:43
  • godeta
    godeta

    E o chestie elementara de bun simt, a ajuns acolo din greseala... dar, ma rog, poate fi interpretat si asa:D

    17.11.2011, 12:00:18
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    :))))

    e imi pun magazinul la favorite ca ma enerveaza cand intru pe el si imi apare acolo bytonul de adaugare... imi strica mie imaginea :))))


    deci nu neaparat ca ar fi printre favorite sau ca as cumpara de la mine :)))))

    17.11.2011, 12:15:49